Автобус Одеса - Софія

Софія - це столиця Болгарії і незважаючи на те, що ця країна в Україні асоціюється з морем, її столиця розташована далеко від морського узбережжя і квитки туди трохи дорожче, ніж, скажімо на морські курорти Варна і Бургас. Проте квитки є і їх можна знайти на сайті, в системі. Автобус Одеса - Софія популярний серед українців.

  1. Ціна залежить від конкретного рейсу і перевізника. Мінімальна вартість на сьогоднішній день за квиток Одеса - Софія - від 1012.5 грн.
  2. Ціна квитка на автобус Одеса - Софія - від 1012,5 грн.

Маршрути і рейси з Одеси в Софію

Маршрут здійснюють кілька перевізників:

  • Рейс Київ - Софія. Повний маршрут виглядає наступним чином: Київ (7:00, Станція метро "Палац" Україна "- Одеса, Центральний Автовокзал, вул. Колонтаевская 58, пл.10 - Татарбунари - Варна (7:00, Автовокзал, ул.Вл.Варненчік 158 ) - Софія (14:00, Центральний автовокзал, сектор ПАРКІНГ).
  • Це не єдиний рейс. Наступний за вартістю - 1200 грн. Це прямий маршрут Одеса - Софія: Одеса (9:20, Автостанція "Привокзальна", вул. Старосенная, 1) - Одеса (9:45, Центральний Автовокзал, ул.Колонтаевская 58) - Татарбунари - Болград - Велико-Тирново - Софія ( 7:20, Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.).
  • Не такий дешевий, але все ще прийнятний за ціною автобус Одеса - Софія за 1669 грн. Маршрут: Одеса (13.00, Автовокзал "Привоз", пл.1) - Велико-Тирново, Автовокзал "ЮГ" - Софія (16:00, Trafik Market, bus liarking). Відправлення по суботах.
  • Дуже цікавий рейс Одеса - Софія через Кишинів, Бухарест і Плевен. Маршрут автобуса виглядає так: Одеса (7:00, Ж / Д вокзал) - Кишинів аеропорт - Бухарест - Русе - Плевен - Софія (21:00, Метро "Ополченські", біля McDonalds). Скільки коштує на нього квиток - дивіться в системі.

Замовлення і бронь квитка на автобус Одеса - Софія

На сайті також можна забронювати квитки або відразу купити, заплативши карткою платіжних систем Visa або Master Card. Бронь необхідна для прийняття рішення про те, чи хочеться купувати квиток чи ні, а також для інших способів оплати. Бажано, звичайно, оплачувати карткою - це зручно і підтвердження платежу здійснюється моментально. Бронювати квитки на сайті можна безкоштовно в будь-якій кількості, на будь-які рейси, якщо часові рамки це дозволяють.

Автобус в Софію з інших міст України

В Одесу досить легко доїхати на автобусі або поїзді з інших міст України. Найпопулярніший рейс - це автобус Київ - Одеса. Дивно те, що багато киян і одесити вибирають саме автобус, оскільки він трохи дешевше, ніж швидкісний поїзд Інтерсіті +, але швидший за звичайний потяг на кілька годин!

Автобуси з Одеси в Болгарію

Також з Одеси можна доїхати і в інші міста Болгарії. Дуже популярні і затребувані автобуси:

  • автобус Одеса - Варна. Ціна квитка з Одеси до Варни - від 630 грн.
  • автобус Одеса - Бургас. Вартість проїзду в Бургас з Одеси - одна тисяча вісімсот п'ятьдесят чотири грн.

Іноді з'являються автобуси, які проїжджають все болгарське чорноморське узбережжя, тобто це автобус до Болгарії по всім курортам - шукайте квитки на сайті.

Крім того, незважаючи на те, що Одеса - це південне портове місто, звідси легко доїхати до багатьох європейських міст, в тому числі автобуси Одеса - Варшава, Одеса - Краків, Кишинів, Бухарест, Москва, Краснодар, Ростов-на-Дону, П'ятигорськ і навіть Одеса - Тбілісі і Одеса - Єреван!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!