Автобус в Болгарію

Болгарія – це приморська країна, але з України багато хто воліє їздити відпочивати на море, оскільки Болгарія відрізняється невисокими цінами на відпочинок у моря і в той же час високим сервісом. До Болгарії можна доїхати наземним транспортом, причому не тільки на машині, але і на автобусі! Дуже популярні автобуси в Болгарію з Польщі, України, Румунії, Молдови та інших країн-сусідок. Дешеві квитки на автобуси в Болгарію можуть стати запорукою приємної та бюджетної подорожі!

На сайті ви можете купити квитки в Болгарію, причому не тільки в Софію, Варну або Бургаc, але і в Несебир або в Велико-Тирново.

Автобуси в Болгарію з України

Автобуси в Болгарію з України сьогодні це не тільки автобуси в Софію, але також є маршрути в Варну і Бургас, а іноді з'являються маршрути по всьому болгарському узбережжю Чорного моря.

Квитки на всі ці рейси можна придбати в системі. Ціна залежить від рейсу та перевізника, тому ціни абсолютно різні та іноді перевищують одна іншу в кілька разів. Але кожен вибирає потрібний рейс виходячи з власних потреб! Комусь потрібний найзручніший рейс, іншому - найшвидший, третьому - найдешевший. Вибір за вами! На сайті можна також бронювати автобусні квитки на короткий термін. Пасажир або покупець може обрати, який саме квиток на автобус підходить йому найбільше і замовити його на сайті. У продажу є квитки: Київ-Несебр, Чернівці-Бургас, Болград-Софія, Салоники-София, Татарбунари-Софія.

Популярні маршрути автобусів в Болгарію з України:

  • Київ - Одеса - Татарбунари - Варна - Софія.
  • Одеса - Кишинів аеропорт - Варна - Бургас - Софія.
  • Одеса - Татарбунари - Болград - Велико-Тирново - Софія.
  • Одеса - Кишинів аеропорт - Бухарест - Русе - Плевен - Софія.

Крім столиці Софії в Болгарію можна доїхати і в інші населені пункти, такі як: Бургас, Сонячний Берег, Пловдив, Варна, Несебр, Банско Созополь, Золоті Піски, Балчик, Албена і інші. Найцікавішими з точки зору відпочинку можна назвати великі міста Варна і Бургас, а також історичний і приморський Несебр. Найбільше рейсів в Болгарію з України відправляється влітку, коли в розпалі пляжний сезон. Але також українці люблять покататися на лижах в Болгарії і насолодитися відмінним сервісом і гостинністю сонячної країни.

Рейси автобусів з України через Чернівці і Одесу до узбережжя Чорного моря (Варна і Бургас):

  • Автобус Харків - Созополь (по середах і суботах): Харків, - Дніпро - Кривий Ріг - Миколаїв - Одеса - Каварна - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Сонячний День - Св. Костянтин і Олена - Варна - Камчия - Бяла - Обзор - Сонячний берег - Несебр - Равда - Ахелой - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созопол.
  • Автобус Дніпро - Созополь (середа субота): Дніпро - Запоріжжя - Мелітополь - Херсон - Миколаїв - Одеса - Каварна - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Сонячний День - Св. Костянтин і Олена - Варна - Камчия - Бяла - Обзор - Сонячний берег - Несебр - Равда - Ахелой - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созопол.
  • Автобус Луцьк - Созополь (по середах і суботах): Луцьк - Рівне - Тернопіль - Чортків - Чернівці - Каварна - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Сонячний День - Св. Костянтин і Олена - Варна - Камчия - Бяла - Обзор - Сонячний берег - Несебр - Равда - Ахелой - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созопол, ресторан Чорне море.
  • Автобус Київ - Созополь (середа, четвер, субота): Київ, Станція метро "Палац" Україна "- Житомир - Вінниця - Хмельницький - Кам'янець-Подільський - Чернівці - Каварна - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Сонячний День - Св. Костянтин і Олена - Варна - Камчия - Бяла - Обзор - Сонячний берег - Несебр - Равда - Ахелой - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созопол.
  • Автобус Львів - Івано-Франківськ - Созополь (середа, субота): Львів - Стрий - Калуш - Івано-Франківськ - Коломия - Чернівці - Каварна - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Сонячний День - Св. Костянтин і Олена - Варна - Камчия - Бяла - Обзор - Сонячний берег - Несебр - Равда - Ахелой - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созопол.
  • Автобус Шепетівка - Бургас (понеділок): Шепетівка - Славута - Нетішин, - Острог - Рівне - Дубно - Кременець - Тернопіль - Чернівці - Каварна - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Сонячний День - Св. Костянтин і Олена - Варна - Камчия - Бяла - Обзор - Сонячний берег - Несебр - Равда - Ахелой - Поморіє - Сарафово - Бургас.

Тарифи залежать від напрямку і перевізника й знаходяться в діапазоні від 550-1200 грн. Дивіться ціну по конкретному рейсу. Завжди актуальна інформація є в системі!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!