Автобус Одеса - Велико-Тирново

Велико-Тирново - місто в Болгарії між Варною і Софією й не дивно, що сюди є прямі автобуси з Одеси. Ціна квитка на автобус Одеса - Велико-Тирново - від 1100 грн і входить він в рейс Одеса - Софія. Замовити квитки і на той, і на інший автобус до Болгарії можна на сайті.

Маршрут автобуса, що дозволяє доїхати з Одеси в болгарське місто Велико-Тирново: Одеса, Автостанція "Привокзальна" - Одеса, Центральний Автовокзал (ул.Колонтаевская 58) - Татарбунари - Болград - Велико-Тирново - Софія, Центральна автостанція (100 Kn. Maria Luiza Blvd).

Звичайно, пасажири можуть купити квиток на автобус в Велико-Тирново з пересадкою в Варні. Тоді їх поїздка буде виглядати так:

Важливо відзначити, що роль місцевого болгарського транспорту можуть грати як поїзди, так і автобуси. Крім того у пасажирів є можливість зупиниться на кілька годин у Варні - подивитися визначні пам'ятки і скупатися в морі, що неймовірно приємно.

Замовити квитки на автобуси в Болгарію дуже просто. Більш того, на сайті є можливість забронювати автобусні квитки в Софію, Варну, Бургас, Велико-Тирново та інші населені пункти Європи.

Місто Велико-Тирново розташоване на берегах річки з прекрасною назвою Янтра - притоки Дунаю. Це дуже гарне місто в Болгарії і його безсумнівно варто відвідати, якщо ви цікавитеся історією Болгарії. Особливо цікаве Старе місто в Велико-Тирново. Види тут просто приголомшливі.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!