Автобус в Бургас

Бургас – це курортне місто на узбережжі Чорного моря в Болгарії. Їхати з України до нього довше, ніж до тієї ж Варни, зате воно близько дуже близько до Туреччини (для кого це має значення).

Ціна квитків на автобуси в Бургас:

 • автобус Чернівці - Бургас - від 552 грн.
 • автобус Львів - Бургас - від 1102 грн.
 • автобус Шепетівка - Бургас - 1132 грн
 • автобус Одеса - Бургас - 1417 грн.

УВАГА: перевіряйте вартість на актуальні для вас дати!

Автобуси в Бургас з України курсують переважно в теплі місяці року, десь з квітня по жовтень. В інший час із транспортним сполученням можуть виникати складнощі через відсутність рейсів. Навесні, влітку і на початку осені можна купити квитки з міст Київ, Львів, Чернівці, але взимку - тільки з пересадками в Варні.

Замовляйте квитки на автобуси Чернівці - Бургас, Одеса - Бургас і інші на сайті.

Маршрути автобусів у Бургас

Прямі маршрути автобусів в Бургас з України:

 • Автобус Луцьк - Созополь (по середах і суботах): Луцьк - Рівне - Тернопіль - Чортків - Чернівці - Каварна - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Сонячний День - Св. Костянтин і Олена - Варна - Камчия - Бяла - Обзор - Сонячний берег - Несебр - Равда - Ахелой - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созопол, ресторан Чорне море.
 • Автобус Київ - Созополь (середа, четвер, субота): Київ, Станція метро "Палац" Україна "- Житомир - Вінниця - Хмельницький - Кам'янець-Подільський - Чернівці - Каварна - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Сонячний День - Св. Костянтин і Олена - Варна - Камчия - Бяла - Обзор - Сонячний берег - Несебр - Равда - Ахелой - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созопол.
 • Автобус Львів - Івано-Франківськ - Созополь (середа, субота): Львів - Стрий - Калуш - Івано-Франківськ - Коломия - Чернівці - Каварна - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Сонячний День - Св. Костянтин і Олена - Варна - Камчия - Бяла - Обзор - Сонячний берег - Несебр - Равда - Ахелой - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созопол.
 • Автобус Шепетівка - Бургас (понеділок): Шепетівка - Славута - Нетішин, - Острог - Рівне - Дубно - Кременець - Тернопіль - Чернівці - Каварна - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Сонячний День - Св. Костянтин і Олена - Варна - Камчия - Бяла - Обзор - Сонячний берег - Несебр - Равда - Ахелой - Поморіє - Сарафово - Бургас.
 • Автобус Харків - Созополь (по середах і суботах): Харків, - Дніпро - Кривий Ріг - Миколаїв - Одеса - Каварна - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Сонячний День - Св. Костянтин і Олена - Варна - Камчия - Бяла - Обзор - Сонячний берег - Несебр - Равда - Ахелой - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созопол.
 • Автобус Дніпро - Созополь (середа субота): Дніпро - Запоріжжя - Мелітополь - Херсон - Миколаїв - Одеса - Каварна - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Сонячний День - Св. Костянтин і Олена - Варна - Камчия - Бяла - Обзор - Сонячний берег - Несебр - Равда - Ахелой - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созопол.

Звичайно, рейси з'являються і зникають за розпорядженням перевізників, тому завжди перевіряйте наявність квитків в інтерактивній системі!

Автобус в Бургас з пересадкою в Варні

Побудувати маршрут з України в Бургас:

 • Ціна квитка на автобус Одеса - Варна - від 630 грн.
 • Внутрішній рейс з Варни в Бургас їде за маршрутом дві години і його вартість - 14 BGN.

Якщо квиток на автобус з Одеси до Варни можна купити на сайті, то квитки на внутрішні автобуси по Болгарії потрібно купувати на місцевих автовокзалах в касі.

Поїздка в Бургас

За величиною Бургас четвертий населений пункт в країні. Найцікавіша пам'ятка Бургаса - Морський парк (Морська Градина). З точки зору культурної спадщини - Бургас - не з найбагатших міст, але для пляжного відпочинку тут є все. Так що влітку можна відмінно засмагати й  плавати за невеликі гроші. Втім, цим багатий будь-який курорт на узбережжі Чорного моря, особливо в Болгарії.

Все те ж саме, що є в Бургасі, ви можете отримати і в Варні, яка знаходитися набагато ближче до України, квитки з Одеси до Варни дешевше, ніж в Бургас і в ній також як і в Бургасі є свій аеропорт. Так що це місто для різноманітності відвідати приємно. Її плюс в тому, що вона ближче до Стамбулу - якщо це частина вашого маршруту, а й Варна і Бургас на одній відстані від столиці - Софії. До речі, рейси з Києва в Софію пролягають через Одесу і Варну, а ось в Бургасі зупинки немає. Так що додатковий плюс - можливість покупки квитка на автобус Одеса - Софія.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!