Автобус Чернівці - Бургас

З Чернівців в Бургас можна доїхати на багатьох автобусних рейсах, які є у продажу в теплу пору року. Ціна квитка на автобус Чернівці - Бургас - від 551 грн. Замовити і ненадовго забронювати автобусні квитки в Бургас можна на сайті.

В дорозі до Болгарії, а точніше в Бургас пасажири побудуть 18-20 годин. Для порівняння в Варну автобус їде від 16 до 18 годин в залежності від рейсу. Купити квитки ви можете онлайн заздалегідь, тоді є гарантія, що вам дістанеться місце в автобусі і ви зможете вибрати тариф перевезення Чернівці - Бургас самостійно. А вартість квитка коливається іноді в рази, в залежності від рейсу і перевізника!

Маршрути автобусів з Чернівців в Бургас

Маршрути автобусних рейсів, що пропонують купити квиток на прямий автобус Чернівці - Бургас:

  • Рейс Луцьк - Созополь (по середах і суботах): Чернівці - Каварна - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Сонячний День - Св. Костянтин і Олена - Варна - Камчия - Бяла - Обзор - Сонячний берег - Несебр - Равда - Ахелой - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созопол, ресторан Чорне море.
  • Автобус Київ - Созополь (середа, четвер, субота): Чернівці - Каварна - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Сонячний День - Св. Костянтин і Олена - Варна - Камчия - Бяла - Обзор - Сонячний берег - Несебр - Равда - Ахелой - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созопол.
  • Маршрут Львів - Івано-Франківськ - Созополь (середа, субота): Чернівці - Каварна - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Сонячний День - Св. Костянтин і Олена - Варна - Камчия - Бяла - Обзор - Сонячний берег - Несебр - Равда - Ахелой - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созопол.
  • Автобус Шепетівка - Бургас (понеділок): Чернівці - Каварна - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Сонячний День - Св. Костянтин і Олена - Варна - Камчия - Бяла - Обзор - Сонячний берег - Несебр - Равда - Ахелой - Поморіє - Сарафово - Бургас.

Автобуси в Болгарію

Автобуси в Болгарію набагато більше, ніж перелічено тут. Ви можете в цьому переконатися, якщо пошукайте маршрути з Києва та Одеси. Автобуси в Болгарію - найдешевший вид транспорту в цьому напрямку з України, тому вони не втрачають своєї популярності.

Зауважте, що рейси, що позначені вище, не включають в себе зупинку в столиці Болгарії - Софії. Вся справа в недоцільності маршруту в даному випадку. Проте прямі автобуси в Софію з України є - це рейси Одеса - Софія, а також рейси з Ізмаїла, Татарбунарів, Болграда.

Ви можете доїхати до Чернівців з Києва на потягу, а також курсує автобус Львів - Чернівці, а потім пересісти на рейс до Болгарії.

Авіаквитки в Болгарію

До Болгарії можна долетіти на літаку в Софію, Варну і Бургас, але прямі рейси тобто не звідусіль, тому пасажири вибирають квитки на автобуси, а не авіаквитки в Болгарію. Втім, питання вартості квитка на літак і автобус також істотно остуджує запал. На автобусі їхати більше, зате в кілька разів дешевше і немає таких жорстких обмежень по багажу. Порівняти вартість на квитки на автобуси і авіаквитки в Болгарію можна на сайті.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!