Автобус Умань - Удіне

Удіне - місто поряд з східним кордоном Італії, через яке проїжджають багато міжнародних автобусів. Ціна квитка на автобус Умань - Удіне - 2970 грн в одну сторону.

Прямий квиток можна купити на рейс Одеса - Барі. Маршрут Одеса - Барі (є по четвергах і неділях): Одеса - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Стрий - Мукачево - Удіне - Венеція - Падуя - Феррара - Равенна - Ріміні - Анкона - Сан-Бенедетто-дель-Тронто - Пескара - Васто - Фоджа - Черіньола - Барі.

Деталі рейсу автобуса Умань - Удіне:

  1. Відправлення з Умані о 4:35 з автовокзалу по вул. Київська, 1
  2. Прибуття в Удіне (Італія) - 7:10 на автостанцію viale EUROPA Unita 16
  3. В дорозі - 26 годин.

Альтернативою можуть стати рейси:

  • автобус Київ - Удіне - від 2700 грн. В цьому випадку до Києва потрібно доїхати на автобусі.
  • автобус Львів - Удіне - від 1890 грн. Купуєте квиток до Вінниці, там сідаєте на поїзд до Львова, а далі можна пересісти на міжнародний автобус в Удіне.

Квитки на автобуси в Удіне з Умані та інших українських міст можна замовити на сайті. Найдешевший рейс з території України - зі Львова, але тим не менше,  навіть з Одеси можна доїхати напряму. У продажу є квитки Житомир-Удіне. Купити автобусний квиток в Удіне можна онлайн, використовуючи:

  • банківську карту Visa або MasterCard,
  • оплату через термінал,
  • paypal.

Для посадки на рейс досить роздрукувати квиток на аркуші А4.

Обов'язково відвідайте сторінку, присвячену поїздкам в Італію, а також в Рим, щоб дізнатися більше про визначні пам'ятки і національну кухню однієї з найпрекрасніших країн світу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!