Автобус до Венеції

Венеція - це місто-музей в Італії, по суті є островом. Автобуси до Венеції, як і поїзди приїжджають з материка по мосту і зупиняються на площі Пьяца Італія. Всередині самого острова автодоріг немає, зате острів розділений каналами, за якими курсують приватні човни, гондоли і катери, які представляють собою місцевий громадський транспорт. Потяги прибувають на ж/д вокзал, який знаходиться недалеко від основної венеціанської автобусної зупинки. Вся Венеція пішохідна і  її огляд може зайняти всього один день, якщо ви не плануєте відвідувати музеї живопису і концерти, які тут проходять навіть в церквах.

Багато автобусів в Італію зі Східної Європи проїжджають Местре і роблять зупинку в Венеції. Також через ці італійські міста їдуть автобуси з Словенії, в тому числі Любляни, заїжджаючи (або не заїжджаючи) в Трієст.

Транспорт у Венеції

Роль громадського транспорту у Венеції виконують пасажирські катери або водні автобуси. У них є власна назва - Венеціанські Vaporetti (в од. ч. Vaporetto). Гондоли давно перетворилися в атракціон для гостей (при тому, досить дорогий).

Водні автобуси надають дві компанії ACTV and Alilaguna. Вартість квитків абсолютно різна, залежно від обслуговуючої компанії, напрямків і т.д. Також варто відзначити, що тарифи часто змінюються, тому по суті остаточну вартість ви дізнаєтеся тільки в квитковій касі на місці.

Хоча, якщо ви самостійний мандрівник, то швидше за все, єдиний транспорт, який вам знадобитися в Венеції - власні ноги. Швидко пройти від початку головної туристичної вулиці до площі Сан Марко можна десь за годину (можливо з невеликим). Виняток - це бажання потрапити на острів Мурано або Лідо. Ну або ви вирішите поїхати в аеропорт на водному автобусі Vaporetto.

Коли ви потрапите до Венеції, то в очі відразу кинеться особливість, що всі звичні на материку машини тут замінені катерами або човнами. Скажімо, тут є водний катер-доставка DHL або навіть водний катафалк!

Автобуси з Києва та Львова до Венеції

Автобуси з Києва далеко не всі роблять зупинку в Венеції. У ряді випадків найкраще замовити квиток з Києва або Львова до Местре або Удіне. Ціна квитка на автобус Київ - Удіне - від 103 євро. Ціну в гривнях дивіться в системі на сайті.

Також до Венеції можна прокласти прямий маршрут з України, а точніше зі Львова. Мінімальна ціна квитка на автобус Львів - Венеція - 70 євро (цей інтервал входить в рейс Одеса - Барі). Вартість в гривнях також можна уточнити на сайті.

Шлях до Венеції може бути з пересадкою у Львові або в одному з польських міст, наприклад, Кракові. Квиток на автобус Краків - Венеція коштує від 46 євро з пересадкою в Катовіце. Прямі квитки з Кракова також є - в межі 50-60 євро. У той час, як зі Львова до Кракова, а також безпосередньо в Катовіце можна доїхати зовсім недорого і квитки також є на сайті.

Автобуси з міст Європи до Венеції

З різних міст Європи також є міжнародні автобуси до Венеції:

  • автобус Любляна - Венеція - від 20,90 євро;
  • автобус Відень - Венеція - від 37,70 євро;
  • автобус Прага - Венеція - від 54,4 євро.

Дістатися з Москви до Венеції найкраще на літаку. Це буде і швидше, і дешевше. Тим паче, що рейс в будь-якому випадку передбачає пересадку, наприклад, у Варшаві.

Автобуси з Венеції по Італії

За Італії можна пересуватися, як на поїздах, так і на автобусах. Також до послуг пасажирів є внутрішні перельоти, хоча вони далеко не завжди дешеві. У будь-якому випадку головне правило економії на транспорті в Європі - покупка квитків заздалегідь. Тоді велика ймовірність замовити проїзд за мінімальною ціною!

Найдешевший спосіб доїхати з Риму до Венеції - поїзд. Квиток на звичайний, не швидкісний поїзд на сайті Треніталія (італійський ж/д перевізник) можна замовити від (увага!) 9 євро. Але такі квитки потрібно шукати за кілька місяців до дати відправлення! Як видно нижче, автобус в Рим трохи дорожче, проте знайти і купити ж/д квиток до Риму по 9 євро, скоріше всього, унікальний випадок. Найчастіше автобус в Рим - найдешевший транспорт з Венеції. Рейси минуюсь Болонью.

Внутрішні автобуси по Італії:

  • автобус Рим - Венеція - від 20,7 євро;
  • автобус Мілан - Венеція - від 9,45 євро;
  • з міста Местре до Венеції - від 4 євро;
  • автобус Верона - Венеція - від 8,3 євро;
  • автобус Ріміні - Венеція - від 9,45 євро;
  • автобус Бергамо - Венеція - від 9,45 євро;
  • автобус Болонья - Венеція - від 8,3 євро.

Автобуси в Падую потрібно купувати на місці.

Найдешевші тарифи на автобуси всередині країни у перевізника Фліксбас Італія. Квитки можна купити на оремо сайті з подвійною вигодою: їх можна порівняти з іншими перевізниками. Часто найгірша ідея - купувати квитки по внутрішніх напрямках на міжнародні рейси. Радує, що на сайті широко представлено і внутрішнє сполучення за багатьма маршрутами по Італії.

Аеропорти Венеції і автобусний трансфер

Біля Венеції є два жвавих аеропорти, які роблять місто важливим транспортним вузлом, особливо, для самостійних мандрівників, які хочуть відвідати місто, що тоне. На материковій частині знаходитися місто Местре, в якому, до речі, більш дешеві і якісні готелі, ніж в самій Венеції, а також розташований аеропорт Марко Поло, до якого можна дістатися на автобусі за 5 євро, а також на катері за 10 євро. Якщо ви прилітаєте до Венеції для того, щоб продовжити подорож по Італії, а сам острів оглядати не збираєтеся, то вам слід зробити пересадку в Местре. Ще один аеропорт біля Венеції - це аеровокзал в місті Тревізо. Доїхати з нього до Венеції буде коштувати близько 6 євро.

Авіаквитки в Італію

Також приємним доповненням до потягів і автобусів будуть бюджетні перельоти і якщо ви плануєте поїздку в Італію заздалегідь, то ціни можуть Вас приємно здивувати. Хоча тут варто зауважити, що авіаквитки на лоукост, як правило, не включають багаж, а вартість провезення валізи досить висока. Втім саме авіаквитки до Італії - найбільш зручний і швидкий не тільки міжнародний транспорт, але і всередині країни. Через Венецію можна купити квиток навіть до Неаполя.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!