Автобус до Болонії

Болонья, в першу чергу, відома своїм університетом, який був відкритий майже тисячу років тому. Студенти часто вибирають в якості транспорту міжнародні автобуси в Болонью, але крім них місто відвідує дуже багато пасажирів, адже Болонья до всього - ще й чудова транспортна розв'язка, що має з'єднання з Австрією.

Про Болонью кажуть "вчена, червона і товста", що означає не тільки університет, а й червоний колір дахів, а також відмінну італійську кухню, яку важко не оцінити по достоїнству. Вулиці Болоньї цікаві своїми арочними проходами, що захищають жителів від палючого південного сонця. Серед особливостей Болоньї можна також відзначити високі вежі, якими в давні часи хизувалися один перед одним багаті і знамениті городяни. Зараз від колишньої лісу веж залишилися лише скромні спогади. Проте частина веж – житлова, в одній з них є навіть апартаменти, які можна орендувати! Так що поїздка в Італію, а точніше в її вчене місто може істотно відрізнятися від решти подорожі.

Квиток на автобус Україна - Болонья

Замовити квиток на автобус Київ - Болонья на сайті можна на рейс з пересадкою (хоча і прямі в продажу бувають), вартістю від 2400 грн. Прямий рейс буває в продажу не часто. Відправляється автобус по четвергах (два рейси) і в неділю - один від автостанції Київ, що поруч з ж/д вокзалом в так званій "ямі".

На сайті можна замовити квитки Київ - Болонья, Львів - Болонья, Хмельницький - Болонья і по інших напрямках в Італію. Наявність прямих повідомлень і точних тарифів дізнавайтеся через пошук квитків серед перевізників. В системі завжди найактуальніша інформація.

Також з Києва в Болонью можна доїхати з пересадкою, адже зі Львова також є прямі автобуси в Болонью - від 2160 грн. У сам Львів можна доїхати на поїзді, і якщо купувати квиток в плацкартний вагон, то поїздка обійдеться порівняно недорого. Гривень 500 ви заощадите точно лише за рахунок квитків.

Також пересадку можна зробити і в деяких містах Польщі, таких як Краків. Прямий квиток до Болоньї з Кракова коштує від 51 євро. Так що при бажанні можна спочатку купити квиток Київ - Краків, а потім Краків - Болонья. При бажанні пересадку можна зробити і в Варшаві, але тоді доведеться зробити гак по північній частині східної Європи.

Дістатися до Болоньї з Москви

З Москви в Болонью можна дістатися літаком. Також є прямі автобуси до Італії, але квитки на них потрібно купувати на автовокзалі. Перевізник - Інтеркарс.

Поїзд №17 Москва - Ніцца об'їжджає Болонью, зате робить зупинки в Вероні, Больцано і Мілані, звідки можна замовити квиток на автобус в Болонью. Вартість такої подорожі перевищує ціну авіаквитків в Болонью, проте для любителів потягів такий варіант транспорту в Італію можливий.

Також на автобусі можна доїхати до Болоньї з Москви з пересадкою в тому ж Києві. Правда подорож вийде неймовірно довгою. Краще пошукати дешеві квитки на літаки в Італію або навіть в саму Болонью напряму.

Ціни на автобуси по Італії в Болонью

Вартість проїзду на автобусі по Італії можна перевірити в системі на конкретну дату. Основний перевізник - Фліксбас Італія, який може запропонувати дуже вигідні тарифи, якщо купувати квитки заздалегідь. В цілому автобусні квитки в Італію можуть коштувати недорого - від 5-9 євро.

У Болоньї є власний аеропорт, куди прилітають багато рейсів з різних європейських міст, але також можна скористатися послугами інших італійських аеровокзалів: Флоренція, Рим, Ріміні, Мілан, Венеція, Верона, Неаполь - а звідти приїхати в Болонью на автобусі.

Дешеві авіаквитки до Італії можете пошукати на сайті, як і квитки на міжміські автобуси:

  • автобус Рим - Болонья, ціна квитка - від 9,45 євро і 4:40 години;
  • автобус Флоренція - Болонья, ціна квитка - від 8,30 євро і в дорозі 2 години;
  • автобус Мілан - Болонья, ціна квитка - від 8,30 євро і майже три години в дорозі,
  • автобус Венеція - Болонья, ціна квитка - від 14,6 євро, в дорозі - два з половиною години.

Уточнюйте ціни на автобусні квитки по Італії на сайті на кожну конкретну дату, адже тарифи встановлює перевізник.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!