Автобус до Флоренції

Флоренція - італійське місто на річці Арно, що є не тільки місцем становлення Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Нікколо Макіавеллі, Данте і Галілей, а й важливим транспортним вузлом. Взяти хоча б той факт, що з Флоренції однаково легко дістатися до Мілана, Рима і Венеції.

По визначні пам'яткиФлоренції можна написати книгу і не одну, але з точки зору розташування, то варто враховувати, що це найкращий старт для подорожей по Тоскані. В ту ж Сієну найкраще добиратися з Флоренції - квитки купуйте на місці, хоча з інших великих міст Італії також легко доїхати сюди.

Зазвичай ті автобуси, що їдуть в Рим, роблять зупинку у Флоренції, тому рейсів досить багато. Автобуси з України до Флоренції є як прямі, так і з пересадками. Наприклад, з Харкова до Флоренції є прямий автобус. Ціна квитка Харків - Флоренція - від 3290 грн. В іншому випадку доведеться їхати з пересадкою, в Києві, у Львові або в Варшаві, що як правило дешевше. Вартість проїзду на автобусі Київ - Флоренція - від 2835 грн. (Близько 100 євро). Зі Львова до Флоренції поїздка обійдеться 70 eur.

Якщо ви плануєте їхати до Флоренції з пересадкою в Польщі, то в якості транспортного вузла можна вибрати як Варшаву і Краків, так і  Вроцлав або Катовіце.

Усередині самої Італії можна подорожувати на всіх трьох масових видах пасажирського транспорту, але найдешевше, як правило, користуватися автобусами. Не завжди у Флоренцію є прямий шлях, наприклад, в Ріміні слід їхати через Болонью. Усередині Італії найбільш дешеві автобуси від компанії Фліксбас, які продаються на нашому сайті за ціною перевізника.

Автобуси по Італії:

 • автобус Флоренція - Рим, ціна - від 12,5 євро;
 • автобус Флоренція - Болонья, вартість - від 5,25 євро;
 • автобус Флоренція - Мілан, поїздка обійдеться - від 10,4 євро;
 • автобус Флоренція - Венеція, ціна - від 10,4 євро;
 • автобус Флоренція - Верона, вартість квитка - від 5,25 євро.

Замовити і навіть забронювати квитки по всіх цих напрямках можна на сайті. Автобуси в Італію також є в міста: Рим, Неаполь, Болонья, Венеція, Верона, Генуя, Местре, Мілан, Удіне, Падуя, Ріміні.

Замовлення електронного квитка на автобус у Флоренцію

Замовити квитки на автобуси до Флоренції можна на сайті онлайн, що стало можливим завдяки технології "електронний квиток". Його принципова відмінність від звичайних автобусних квитків в тому, що система сайту пов'язана безпосередньо з базою даних перевізника, а іноді вони в цілому використовують одну і ту ж базу даних і систему бронювання.

Пасажир купує квиток на сайті, проходячи такі рівні:

 1. вибір конкретного рейсу;
 2. вибір місця в салоні (більшість перевізників надають цю можливість, хоча є й винятки);
 3. заповнення персональних даних і контактів для екстреного зв'язку з пасажиром перевізника;
 4. оплата картою visa / mastercard або paypal;
 5. друк квитка на аркуші А4.

Якщо звичайний квиток, який пасажири купують на автовокзалі, можуть вкрасти або ви можете його загубити, що веде до зриву поїздки, то електронний квиток має свої особливості:

 • їм не може скористатися ніхто, крім зазначеного при покупці пасажира;
 • роздрукувати квиток на аркуші А4 можна велике число раз, тобто втратити його неможливо.

Забронювати квиток на автобус до Флоренції

На сайті можна також забронювати квиток на автобус до Італії (в даному випадку Флоренцію), та й в цілому на всі напрямки. Хоча відразу хочеться позначити кілька особливостей бронювання автобусних квитків онлайн:

 1. Бронювання безкоштовне;
 2. Забронювати місце в автобусі можна в середньому на 24 години;
 3. Бронювання квитків дозволяє вибрати альтернативний спосіб оплати - в касі банку або терміналі (вся інформація буде в листі-підтвердженні броні).
 4. Бронювання автобусних квитків до Флоренції не можна назвати панацеєю. Це просто ще одна зручна функція.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!