Автобус в Удіне

Удіне - прикордонне місто на північному сході Італії. Практично це перший транспортний вузол на шляху більшості міжнародних автобусних рейсів. Саме тому автобуси в Удіне користуються особливою популярністю серед жителів України, Польщі, Чехії та Угорщини.

Незважаючи на те, що місто Удіне зовсім невелике, тут є свої визначні пам'ятки, яким позаздрить більшість інших населених пунктів. Замок Удіне - одна з головних визначних пам'яток міста, але також варто відзначити кафедральний собор, архітектурний ансамбль площі Свободи. Якщо буде можливість - відвідайте Архієпископський палац, який зберігає чудові колекції предметів мистецтва і прикрашений фрескою "Падіння ангелів". Опинившись в Удіне, відразу стає зрозуміло, що це вже Італія!

Так що якщо ви запланували наземну подорож до Італії, то Удіне - відмінний старт для цього! Тим паче, що в місті є на що подивитися і до нього зручно їхати на міжнародних автобусах. Все про підготовку такої подорожі ви можете дізнатися за посиланням, зазначеним вище.

Більшість міжнародних автобусів в Удіне їдуть з Австрії, а точніше, через місто Філлах. До речі, купуючи квитки на автобус Філлах - Удіне - будьте пильні. Квиток повинен бути дешевим,  десь за 7,25 євро або близько того. Але по цій дорозі курсують дальнемегістральние автобуси, вартість проїзду на яких - близько 30 євро, що дуже дорого для такої короткої поїздки (тривалість подорожі близько 1:40 годин).

Автобус в Удіне з України

З України в Удіне можна доїхати з декількох міст:

 • Київ,
 • Житомир,
 • Рівне,
 • Львів,
 • Чоп,
 • Одеса,
 • Умань,
 • Вінниця,
 • Хмельницький,
 • Тернопіль,
 • Стрий,
 • Мукачево,
 • Луцьк.

Купуйте квитки на автобуси Житомир-Удіне та інші на сайті.

Автобус Київ - Удіне

Ціна квитка на автобус з Києва - від 2835 грн. на прямий рейс. Тривалість поїздки можете дізнатися в системі. На момент перевірки з Києва в Удіне доставляли три рейси: два в четвер і один в неділю. Купуйте квитки на автобуси Київ - Удіне, а також Житомир-Удіне онлайн.

Автобус Львів - Удіне

Квиток на прямий рейс зі Львова в Удіне обійдеться від 1890 грн. на прямий рейс. Так що, навіть зробивши пересадку в межах України можна значно заощадити на поїздці в Італію. Адже до Львова можна доїхати на автобусі дешевше, ніж за 900 грн. А на поїзд так взагалі можна знайти ж/д квитки за 150 грн. Для покупки рейси Львів - Удіне доступні на сайті, правда дешеві швидко розкуповують.

Автобус Одеса - Удіне

З Одеси також можна доїхати в Удіне. Квиток на автобус Одеса - Удіне коштує від 3240 грн. На цей же рейс Одеса - Барі можна купити квитки на автобуси Умань-Удіне. Зі списком рейсів ви можете ознайомитись на сторінці "Автобуси в Італію".

Автобуси в Італію

Купити або забронювати квиток на автобус в Удіне з України можна на сайті, як і в цілому доступні квитки на автобуси в Італію. Крім рейсу в Удіне, ви можете замовити проїзд в Рим, Венецію, Болонью напряму! А звідти вже можна доїхати в інші італійські населені пункти - Ріміні, наприклад.

Альтернативою може стати поїздка на автобусі в Польщу, звідки можна полетіти в Італію на літаку. Дивіться інформацію про лоукост Польщі, але пам'ятайте, що бюджетні авіакомпанії хоч і пропонують недорогі перельоти, але ці тарифи не включають багаж і мають перелік незручностей, які компенсуються низькою вартістю квитків.

З Удіне по Італії

З Удіне по Італії можна подорожувати на автобусах, поїздах і літаках. Якщо ваш вибір пав на автобуси,  варто враховувати, що Удіне - просто невелике містечко і головною його транспортної особливістю є ж/д вокзал. В іншому на великий транспортний вузол Удіне не тягне. Зате квиток на автобус Удіне-Падуя обійдеться в 9,45 євро і займе дві години. Також є автобуси в Местре. Квитки можна купувати онлайн або на місці. Ціни залежать від перевізника.

Аеропорти біля Удіне

Якщо доїхати до аеропорту в Тревізо або в Местре. Обидва ці аеропорти мають приписку "Венеція", хоча фактично знаходяться в інших населених пунктах. Проте, обидва аеровокзали мають статус міжнародних і часто використовуються як транспортний вузол для польотів не тільки по Італії, а й по всій Європі.

Звичайно, якщо ви прилітаєте в один з аеропортів Венеції, то в останню чергу думаєте про відвідування Удіне, але якщо ваш шлях далі лежить в Австрію або кінцевий пункт подорожі - австрійський Філлах, то зробити зупинку в Удіне і оглянути місцеві визначні пам'ятки буде приємною і нетиповою різноманітністю.

Авіаквитки в Італію зазвичай шукають в Рим, Неаполь, Венецію (один з аеропортров) і Мілан. Проте аеропортів в країні набагато більше і багато з них приймають бюджетні авіакомпанії. Мережа повітряних рейсів літаків постійно змінюється, тому наявність рейсів, квитків і тарифи потрібно дізнаватися на конкретну дату.

Потяги з Удіне

Якщо ви подорожуєте в Удіне з явною метою продовжити поїздку далі по Італії, то вам слід розглядати кілька видів транспорту, оскільки в Удіне є свій ж/д вокзал, який дозволяє скористатися послугами італійської залізниці Trenitalia. Квитки на потяги коштують від 9 євро, але все залежить від маршруту і того, скільки часу залишилося до від'їзду.

Наприклад, з Удіне в Местре можна доїхати за 9,90 і десь півтори години на поїзді. Також зверніть увагу, що в Італії є, як швидкісні поїзди, так і регіональні. І є значна сітка тарифів, які залежать від перевізника.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!