Автобус Львів - Удіне

Удіне - прикордонне місто на північному сході Італії, через яке проходить багато міжнародних автобусних маршрутів з Австрії, Польщі, Чехії, України та інших країн. Ціна квитка на автобус Львів - Удіне - від 1890 грн. Важливо купувати квитки заздалегідь, оскільки вигідні рейси швидко розкуповують. Є кілька автобусних маршрутів, які дозволяють купити квиток на автобус зі Львова в Удіне:

  • Маршрут Київ - Салерно (нд): Львів - Чоп, митниця (UA-HU - Захонь, митниця (HU-UA) - Хегишалом, митниця (HU-AT) - Ніккельсдорф, митниця (AT-HU) - Арнольдштайн, митниця (AT -IT) - Тарвізіо, митниця (IT-AT) - Удіне.
  • Маршрут Київ - Салерно (чт, нд): Львів - Удіне.
  • Маршрут Одеса - Барі (чт, нд): Львів - Стрий - Мукачево - Удіне.

Через низьку ціну на автобусні квитки Львів-Удіне в порівнянні з іншими напрямками з України в Італію, Львів використовують як місце пересадки на шляху в Удіне. Автобусна поїздка Київ - Удіне, наприклад, може виглядати так:

  • автобус Київ - Львів;
  • автобус Львів - Удіне.

Втім, італійське прикордонне місто також може не бути кінцевим пунктом подорожі в Італію. Пасажири цілком можуть пересісти на внутрішній автобус або поїзд і продовжити поїздку.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!