Автобус до Італії

Автобуси в Італію користуються помірною популярністю серед українців, тому що країна знаходитися досить далеко. Подорож до Італії краще планувати за допомогою авіатранспорту - про це ви зможете дізнатися в спеціальному матеріалі на сайті. З іншого боку - прямі автобуси з України в Італію є, і їх досить багато. Так що любителі наземного транспорту можуть замовити для себе відповідний квиток. Крім України в Італію можна доїхати з Німеччини, Польщі, Франції, Австрії, Балкан (Словенії) і Швейцарії. Звичайно, все залежить від місцезнаходження пасажира перед посадкою на міжнародний рейс.

Поїздки автобусом до Італії

Тривалість поїздки автобусом до Італії і конкретний маршрут залежить від точки відправлення.

В Італії є кілька основних сухопутних шляхів:

 • Через територію Австрії, місто Філлах в Удіне, далі через Тревізо і Местре. Частина рейсів також робить зупинку в Венеції, в яку потрібно їхати спеціально, але інша частина рейсів направляється далі в глиб країни. Це основний маршрут для автобусів зі Східної Європи, включно з Україною, Польщею, Чехією і безпосередньо Австрією. Інший шлях через австрійську територію - поворот до Італії в Інсбруку. Автобуси проїжджають Больцано і Тренто і також роблять зупинку в Вероні, яка є не тільки туристичним центром, а й важливим транспортним вузлом.
 • З Словенії можна проїхати через Трієст або трохи на північ від в місті Гориция. Обидва маршрути зустрічаються в Пальманова.
 • Зі Швейцарії можна доїхати через Лугано і Мілан.
 • З Франції також є кілька міжнародних шляхів до Італії: через Шамоні і Монблан в Турин; з Ліона через Шамбері і Мондан в Турин, а також по берегу Середземного моря з Ніцци в Сан-Ремо, з проїздом через Монако.

Квитки на автобуси в Італію і ціна

Квитки на автобуси в Італію часто можна купити онлайн, але деякі рейси все ж на сайті не представлені. Щоб упевнитися в наявності або відсутності квитків - скористайтеся пошуковою системою.

Міжнародні автобуси в Італію також дуже популярні в Рим, незважаючи на те, що місто знаходиться в центральній частині півострова:

 • автобус Варшава - Рим, ціна квитка - від 51,88 євро. Є рейс прямий, але є і можливість зробити пересадку в Катовіце, економія в цьому випадку буде від 2 євро, так що прямий рейс з Варшави - це непоганий варіант в даному випадку, якщо вибирати найнижчий тариф;
 • автобус Прага - Рим, ціна квитка - від 50 євро;
 • автобус Відень - Рим, ціна квитка - від 51 євро.

Автобуси з Росії, зокрема з Москви і Санкт-Петербурга (Пітер, спб) є з пересадкою в Україні, Білорусі, Чехії або Польщі, але більш вигідним за часом, а часто і за ціною буде переліт на літаку з Москви до Риму і в цілому в Італію. Те ж саме стосується рейсів з Прибалтики - Вільнюса, Риги і Таллінна або Молдови (Кишинева). Побудувати маршрут на автобусі можна будь-якої довжини по суші, але не завжди це доцільно за часом і за фінансами. Часто краще купити авіаквиток в Італію - адже це може виявитися дешевше.

Квитки можна не тільки оплатити на сайті а й тимчасово забронювати. Термін бронювання в середньому 24 години і цю бронь ви можете показати в посольстві в якості наміру купити цей квиток на автобус до Італії, хоча це не так надійно як оплата проїзду в обидві сторони.

З Франції можна доїхати до Італії в північно-західні міста Мілан, Турин, але набагато приємніше приїхати в приморську Герую, Батьківщину Христофора Колумба! Додатково приваблює те, що навколо так багато прекрасних морських курортів!

Автобуси Україна - Італія

Автобуси Київ - Італія включають в себе зупинки в таких містах як: Удіне (Львів-Удіне), Падуя, Верона, Реджо-Емілія, Пескара, Модена, Анкона, Феррара, Болонья (Львів - Болонья), Флоренція, Сієна, Рим, Фоджа, Термолі, Неаполь, Сан-Бенедет-дель -Тронто, Турін, Тіволі, Салерно, Модена, Барі, Генуя, Модена.

Ціна квитка на автобус Київ - Рим - від 2835 грн. Купити такий квиток можна на сайті. Автобуси відправляються з Києва по четвергах і неділях. Час відправлення - 7:00 ранку.

Автобусів Львів - Італія декілька:

 • автобус Херсон - Неаполь, ціна квитка на інтервал Львів - Рим - від 2520 грн. Проїжджає також італійські населені пункти: Местре, Болонья, Флоренція, Рим, Неаполь.
 • рейс Вінниця - Беневенто, вартість проїзду Львів-Рим на якому - 2924 грн.
 • рейс Чернівці - Неаполь, вартість поїздки Львів - Рим - від 2 362 грн.
 • вже відомий автобус Київ - Салерно дозволяє купити квиток Львів-Рим за 2160 грн.
 • рейс Миколаїв-Салерно також має невисокий тариф на ділянку шляху Львів - Рим - від 2160 грн.

Вибирайте той маршрут, що сподобався саме Вам. Тим паче, що така велика кількість напрямків конкретно в Рим задовольнить багато потреб пасажирів, дозволяючи купити квиток в Італію з Умані напряму або з Харкова з пересадкою.

Також варто згадати, що далеко не всі автобуси в Італію заїжджають в Рим. З України є ще рейси: Чернівці-Мілан або Чернівці - Барі, Одеса - Барі й інші, у яких зупинки в Римі немає. Інші комбінації ви можете знайти в системі.

Маршрути автобусів до Італії з України

Маршрути прямих автобусів до Італії з України (ланцюжки міст і дні відправлення!):

 • Маршрут Київ - Салерно (нд): Київ, Автовокзал "Дачна" - Житомир - Рівне - Львів - Чоп, митниця (UA-HU - Захонь, митниця (HU-UA) - Хегишалом, митниця (HU-AT) - Ніккельсдорф, митниця (AT-HU) - Арнольдштайн, митниця (AT-IT) - Тарвізіо, митниця (IT-AT) - Удіне - Местре - Падуя - Феррара - Болонья - Флоренція - Рим - Неаполь - Салерно.
 • Маршрут Київ - Салерно (чт, нд): Київ - Житомир - Рівне - Луцьк - Львів - Удіне - Падуя - Верона - Реджо-Емілія - ​​Модена - Флоренція - Рим - Казерта - Неаполь - Салерно.
 • Маршрут Чернівці - Барі (пт): Чернівці - Коломия - Івано-Франківськ - Рогатин - Львів - Шегині, митниця (UA-PL) - Медика, КПП "Медика" (PL) - Венеція - Болонья - Ріміні - Анкона - Сан-Бенедетто -дель-Тронто - Пескара - Андрія - Барі.
 • Маршрут Одеса - Барі (чт, нд): Одеса - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Стрий - Мукачево - Удіне - Венеція - Падуя - Феррара - Равенна - Ріміні - Анкона - Сан-Бенедетто-дель-Тронто - Пескара - Васто - Фоджа - Черіньола - Барі.
 • Маршрут Херсон - Неаполь (ср): Херсон - Миколаїв - Одеса - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Местре - Болонья - Флоренція - Рим - Неаполь.
 • Маршрут Херсон - Турин (по середах): Херсон - Миколаїв - Одеса - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Стрий - Мукачево - Больцано - Тренто - Верона - Брешіа - Мілан - Новара - Алессандрія - Асті - Турин.
 • Маршрут Стрий - Мілан: Стрий - Местре - Падуя - Феррара - Модена - Реджо-Емілія - ​​Парма - Мілан. Рейс може починатися з міст: Чернівці, Івано-Франківськ та Львів.
 • Маршрут Тернопіль - Рим (ср): Тернопіль - Львів - Стрий - Мукачево - Ужгород - Чоп, митниця (UA-HU) - Захонь - Торньісентміклош - Пінці - Фернетті - Венеція - Болонья - Флоренція - Рим.
 • Маршрут Вінниця - Беневенто (вт, пт): Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Стрий - Захонь, митниця (HU-UA) - Пінці, митниця (HU-SI) - Фернетті - Рим - Санта-Марія-Капуа-Ветере - Неаполь - Авелліно - Беневенто. УВАГА: наявність рейсів і квитків у продажу перевіряйте через систему. Тут же зазначена ціна проїзду.
 • Маршрут Миколаїв - Салерно (чт): Миколаїв - Одеса, Автовокзал, вул. Колонтаївськая, 58 - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Стрий - Мукачево - Ужгород - Мантуя - Реджо-Емілія - ​​Флоренція - Рим - Казерта - Неаполь - Салерно.

Автобуси зі Словенії до Італії

Доїхати зі Словенії до Італії можна на прямих автобусах.

Ціна квитка на автобус Словенія - Італія, а точніше на автобус Любляна - Трієст - від 17.85 євро. У шляху рейс перебуває 1:40. Інтервал входить в маршрут Софія - Флоренція. Маршрут пролягає також через Болонью і Падую і закінчується у Флоренції.

Також можна знайти квитки на інші рейси в Італію, наприклад на Фліксбус або Мегабас і інші автобуси-лоукост. Наприклад, у Фліксбуса ви можете купити квиток від 11,90 євро, але це якщо викуповувати рейс заздалегідь і не на всі дати. Так, квиток може коштувати і всі 19 євро. Також можна спланувати автобусну подорож зі Словенії, Любляни, скажімо, в Местре, Венецію, Мілан та інші міста Італії з Люблян.

Автобуси в Рим

Автобуси в Рим є не тільки всередині Італії, незважаючи на те, що країна - це по суті півострів і Рим розташований в середині. Так, авіаквитки в Італію в більшості випадків будуть більш зручні, ніж автобуси в Рим. Наземний транспорт швидше доставить на місце на північ країни, наприклад, якщо пункт призначення - це Венеція чи Мілан. Але і в цих випадках - питання досить спірне. Проте слід визнати, що квитки на літаки далеко не завжди бувають дешевими і в таких випадках автобусний транспорт дійсно виручає, тим паче, що купити квиток можна безпосередньо за відносно невелику суму, враховуючи відстань.

Купуйте автобусні квитки Київ - Рим, Львів - Рим та інші.

Автобуси по Італії

Автобуси в Італію менш популярні, ніж потяги. Тим паче, що якщо купувати квитки на потяги по Італії заздалегідь, то ціна може бути дуже низькою. А ось, якщо ви зібралися в подорож в останній момент, то хорошу ціну можуть запропонувати автобуси.

Розглянемо, скільки коштують квитки на автобуси з Риму, оскільки багато хто починає свою подорож після того, як прилетить до столиці Італії:

 • автобус Рим - Флоренція - від 5,25 євро;
 • автобус Рим - Неаполь - від 5,25 євро;
 • автобус Рим - Венеція - від 20,90 євро;
 • автобус Рим - Мілан - від 9,28 євро;
 • автобус Рим - Сієна - від 10,4 євро;
 • автобус Рим - Ріміні - від 14,70 євро;
 • автобус Рим - Барі - від 16,70 євро;
 • автобус Рим - Пескара - від 10,4 євро;
 • Рим - Сан-Бенедет-дель-Тронто від 10,4 євро.

Відразу скажемо, що це приблизна вартість на день перевірки. Якою вона буде, коли ви будете замовляти квитки на автобуси в Італію - сказати важко, оскільки тарифи встановлюють перевізники. Однозначно потрібно перевіряти кілька дат і купувати квитки заздалегідь, тим паче,  що у продажу останні з'являються за два місяці, а іноді раніше.

Студентів зацікавлять квитки на автобуси в Болонью, так ось з Риму можна купити квиток менш, ніж за 10 євро, якщо викуповувати заздалегідь. Такі тарифи є в продажу тижні за два, а ті, що з’являються раніше,  доводиться вишукувати.

Любителі пляжів будуть шукати можливість потрапити в Ріміні, або так звану "романську Рів'єру" - один з найбільших італійських курортів на узбережжі  Адріатичного моря в безпосередній близькості від Сан Марино.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!