Автобус Київ - Рим

Квиток на прямий автобус з Києва в Рим можна купити на рейс в Салерно. У продажу квитки зустрічаються не часто, оскільки напрямок хоч і відноситься до далекомагістральних, але квитки розкуповують швидко.

Автобусний рейс з Києва в Рим передбачає пересадку в Варшаві, хоча періодично в продажу з'являються і прямі автобуси між столицями України і Італії. Ціна квитка на автобус Київ - Рим - від 2472 грн. Замовити ці квитки разом і окремо можна на сайті. Також доступна можливість забронювати квитки онлайн.

Також ви можете доїхати на прямому автобусі в Рим з інших міст України, завдяки рейсам:

  • Вінниця - Беневенто;
  • Тернопіль - Рим;
  • Херсон - Неаполь.

Тобто поїздка через Львів буде виглядати як:

  1. ж/д квиток Київ - Львів;
  2. автобус Львів - Рим - від 2310 грн.

З Києва до Італії можна також знайти квитки на рейси Київ - Барі. Тобто ви можете доїхати в один з італійських міст і купити квиток на прямий квиток до Риму на автобус або поїзд Треніталія. Наприклад, ви можете доїхати до Удіне, Ріміні або Болоньї, Неаполя, Венеції.

Як варіант, можна купити квиток на літак до Риму з Києва. Економний тариф на авіаквиток до Італії можна знайти на сайті. Прямі перельоти надають авіакомпанії МАУ, Alitalia і vueling. В середньому вартість перельоту в одну сторону - близько 100 євро, що не сильно відрізняється від ціни на наземний транспорт. Правда, в найдешевші тарифи не входить багаж - його потрібно докуповувати окремо. Звичайно, якщо переліт займе у середньому 3 години, то подорож до Італії буде більш комфортною, ніж поїздка автобусом.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!