Автобус Львів - Рим

Зі Львова до Риму можна купити квиток на прямий рейс. Ціна квитка на автобус Львів - Рим - від 2310 грн. Найдешевші варіанти прямого автобусного сполучення - на рейс з Тернополя в Рим напряму. Навіть з пересадкою в Катовіце вийде не так дешево.

Маршрути автобусів, що дозволяють купити квиток зі Львова до Рима:

  • автобус Тернопіль - Рим;
  • автобус Вінниця - Беневенто;
  • автобус з Херсона в Неаполь.

Також ви можете доїхати до Риму з пересадкою в Удіне, Катовіце та інших містах на шляху Україна - Італія. Наприклад, купити білет Львів - Удіне - від 1890 грн, а далі пересісти на потяг по Італії. Як варіант, змінити транспорт можна в польському Катовіце та інших містах. Ви можете комбінувати різні квитки, щоб знайти хороший варіант проїзду автобусом до Італії.

Також рейс Львів - Рим може бути частиною більш тривалої подорожі. Наприклад, пасажири, які хочуть купити квиток на автобус Київ - Рим, можуть замовити квиток Київ-Львів, а потім квиток Львів - Рим.

Також ви можете доїхати на автобусі до одного з польських аеропортів і купити авіаквиток в Італію, що допоможе значно заощадити час, а часто і бюджет поїздки. Обираючи літак, в даному випадку ви робите свою подорож до Італії більш комфортною.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!