Автобус в Салерно

Салерно для тих, хто хоче подорожувати Італією більш грунтовно, не задовольняючись Римом, Флоренцією і Венецією. Тим паче, що місту є що запропонувати гостям. Головна визначна пам'ятка - фортеця Кастелло ареки. Обов'язково огляньте місцевий акведук (древній водопровід) та ботанічний сад Міневри. Про те, що прогулятися по набережній Салерно - святий обов'язок кожного мандрівника - говорити не доводиться. Огляньте Форт Карналі, в одному з барів або ресторанчиків можна добре поїсти прекрасних морепродуктів, а якщо пощастить - потрапити на місцевий культурний захід.

Автобуси з України в Салерно

Не варто приховувати, що на автобусі до Італії, а тим паче до Салерно, який сміливо можна відносити до півдня країни, шлях не близький і в багатьох випадках правильніше було б купити квиток на літак до Риму, а краще в Неаполь, а там вже доїхати в Салерно на місцевому транспорті. Проте прямих автобусів в Салерно досить багато. Авіарейси в Італію також можна знайти на сайті.

Ціна квитка на автобус Київ - Салерно - від 2835 грн. (Близько 100 євро). Всього рейсів на тиждень за цим напрямком 4. Два ранкових у неділю та четвер з відправленням о 7:00 з автостанції у ж/д вокзалу по вулиці С. Петлюри 32, а також є автобуси по вівторках і п'ятницях з Центрального автовокзалу, які від'їжджають о 21:55. Тарифи відрізняються, але на загальному тлі не суттєво. Їхати 41 - 47 годин.

Квиток на автобус Львів - Салерно можна купити від 80 eur на прямий рейс і від 2119 з пересадкою в польському місті Хожув.

Автобуси Миколаїв - Салерно також представлені широко. Ціна квитка на прямий автобус з Миколаєва в Салерно від 3201 грн. Є рейси з відправленням по вівторках, четвергах і п'ятницях. Також є автобуси з Вінниці, Одеси та інших міст України. Перевірте наявність рейсів на сайті.

Автобуси по Італії з Салерно

З Салерно не так багато рейсів автобусів по Італії, як, скажімо на півночі країни, де транспортна мережа набагато густіша.

Найпопулярніші міжміські автобуси з Салерно:

 • автобус Салерно - Рим - від 10,4 євро;
 • автобус Салерно - Потенца - від 5,25 євро.

Звичайно, на місцевих автобусах легко доїхати до Неаполя, але також ви цілком можете вибрати ж/д сполучення. Від Неаполя всього 60 км, так що виїхати в Неаполь можна дуже легко, навіть не замовляючи квиток на автобус або поїзд заздалегідь.

Купівля квитків на автобус в Салерно

Купівля квитків на автобуси в Салерно відбувається так само, як і в будь-якому іншому напрямку. Важливо відзначити зручність покупки онлайн на відміну від звичної поїзди на автовокзал за квитками. Сьогодні про це можна сміливо забути і з будь-якої точки світу замовляти квитки через Інтернет.

Пасажиру належить:

 • Обрати рейс;
 • Позначити місце в салоні, де бажає сидіти;
 • Внести дані про пасажира;
 • Оплатити квиток paypal або карткою Visa або Master Card;
 • Роздрукувати квиток на аркуші А4.

Якщо, після внесення персональних даних про пасажира, оплата не проведена, то зробити її якомога пізніше. Розробники системи подбали, щоб продаж автобусних квитків був зручний і перевізнику і пасажирам.

Варіанти оплати автобусних квитків:

 1. картою Visa або Master Card;
 2. paypal;
 3. термінал;
 4. каса банку за реквізитами.

Найкраще вибирати два перші варіанти, оскільки в такому випадку квиток відразу надійде на електронну адресу, яку ви вказали при покупці (саме тому важливо вказувати коректні дані). Також враховуйте, що квиток на автобус (в даному випадку в Салерно) буде іменним, а це означає, що потрібно обов'язково вказувати правильне прізвище та ім'я пасажира - змінити їх надалі буде не можна - вони вже при бронюванні вносяться в базу даних перевізника.

ВАЖЛИВО: Посадка на рейс можлива тільки з наданням посвідчення особи, а також підтвердженням, що людина має право на проїзд в Італію (віза, наприклад). Також посадка на автобус не можлива без надання квитка, роздрукованого на аркуші А4.

Автобусні квитки в Італію

Автобусні квитки в Італію і всередині самої Італії можна купити на сайті. Звичайно, в наявності є не абсолютно всі рейси, всіх автобусних компаній, але тим не менш, знайти підходящі варіанти можливо, тим паче, що навіть на міжміський рейс можна знайти дуже дешеві тарифи - від 5 євро фактично.

Замовити квитки на автобуси в Салерно, як на внутрішні так і на міжнародні, можна на нашому сайті через систему бронювання. Зверніть увагу, що автобуси в Італію також є в інші міста Італії: Рим, Неаполь, Флоренцію, Болонью, Венецію, Вероню, Геную, Местре, Мілан, Удіне, Падую, Ріміні, Пескару і інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!