Автобус в Трієст

Трієст - місто на північному сході Італії на узбережжі Адріатики, майже впритул примикає до Балкан. На автобусі дуже зручно добиратися зі Словенії до Італії, і це його основна транспортна перевага.

Пам'ятки Трієста: це руїни давньоримського тетра, Замок Сан-Джусто, романтичний замок Мірамаре. Кілька примітних церков. З особливостей - єдиний пляж в Європі, розділений на жіночу і чоловічу частину з Педочіном, що йде в море. З непривабливої історії - німецький концтабір Рісьера-ді-Сан-Сабба - зараз тут музей.

Якщо затримаєтеся в Трієсті - відвідайте природний парк Вал Росандра і середньовічний замок Дуіно, що височіє на скелі над морем. Все в околицях Трієста. Через Дуіно проходить дорога з Трієста в аеропорт. Також недалеко є можливість сфотографуватися на тлі рештків динозавра, так що не проїдьте повз Sito Paleontologico Villaggio del Pescatore.

Міжнародні автобуси в Трієст

Міжнародні автобуси в Трієст є в основному з Балканського регіону, а також більш далекомагістральні, наприклад, з України.

Автобус з Люблян в Трієст забере у пасажирів лише півтори години, ціна квитків буде від 9,45 євро або навіть менше - в залежності від дати поїздки і рейсу. Є можливість купити квиток і в Копер - прибережне місто в Словенії. Вартість поїздки при цьому буде близько 5 євро.

Квиток зі столиці Хорватії Загреба в Трієст також можна купити на сайті. Ціна проїзду Загреб - Трієст від 13 євро. В дорозі майже чотири години. Через Загреб в Трієст можна доїхати і з інших міст Хорватії, наприклад, з Дубровника. З прибережної Пули є прямий рейс, вартістю 14 євро.

В Трієст можна доїхати навіть безпосередньо з України. Наприклад рейс Київ - Барі дозволяє купити квиток Київ - Трієст за 105 євро (близько 2895 грн). Квиток зі Львова буде коштувати близько 89 євро, тобто за нинішнім курсом валют - 2731 грн.

В якості альтернативи автобусам, в Трієст можна долетіти, адже можна купити авіаквитки в Італію (в аеропорт Трієста - Фріулі Aeroporto Friuli Venezia Giulia або один з аеропортів Венеції: Сан Марко або Тревізо), а також аеропорт є в Любляні.

Внутрішні автобуси по Італії з Трієста

По приїзду в Трієст можна пересісти на внутрішні автобуси. Звичайно, що всередині Італії у Трієста є зручне транспортне сполучення:

  • Трієст - Венеція - від 5,25 євро;
  • Трієст - Падуя - від 10,40 євро;
  • Трієст - Мілан - від 15 євро;
  • Трієст - Флоренція - від 14,6 євро;
  • Трієст - Рим - від 27 євро.

Замовити квитки, як на внутрішні, так і на міжнародні рейси в Трієст можна на сайті. Зверніть увагу, що автобуси в Італію також є в інші міста Італії: Рим, Неаполь, Салерно, Флоренція, Болонья, Венеція, Верона, Генуя, Местре, Мілан, Удіне, Падуя, Ріміні, Пескара і інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!