Автобус в Падую

Падуя - місто в Італії, недалеко від Венеції, Верони і Феррари. У Падую з України є прямі автобуси.

В Італії навіть маленьке містечко не обходиться без пам'яток і Падуя - не виняток. Пройдіться по чудовому історичному місту, скупіться на Площі Трав, познайомтесь з палацами Бо і Цукерман, відвідайте знамените кафе без дверей Педрокки з дуже незвичними стравами, а завершіть трапезу знаменитою кавою з м'ятою.

По суті саме в Падуї різні рейси зі Східної Європи розходяться по трьох основних внутрішніх маршрутах:

  1. Автобуси по півночі країни йдуть через Удіне, Местре (Венецію), Падуї та слідують через Верону в Мілан.
  2. Автобуси, що повертають в бік Болоньї та Флоренції, а далі слідують в Рим, Неаполь з Салерно (а можливо, навіть доїжджають до поромної переправи на Сицилію (Палермо).
  3. Рейси, маршрут яких пролягає по Східному узбережжю Італії: через Равенну, Ріміні, Пезаро, Анкона, Сан-Бенедетто-дель-Тронто, Пескара, Барі, Бріндізі і навіть Лечче.

Так що можна сміливо говорити про те, що всі автобуси з України в Італію проїжджають Падую і багато які роблять тут зупинку.

Ціна квитка на прямий автобус з Києва до Падуї в гривнях - 3258 (рейс Київ - Барі), а рейс автобуса Львів - Падуя - від 70 євро. Поїздка досить тривала, але завжди можна спробувати знайти відповідний авіаквиток в Італію, хоча він і дорожче, ніж квиток на автобус в кілька разів. Прямих перельотів в Падую теж немає. Проте аеропорти Венеції Марко Поло і Тревізо знаходяться відносно недалеко.

Трішки заощадити можна, якщо їхати на автобусі в Падую зі Львова - мінімальна ціна 2160 грн. на рейс Одеса - Барі, який також дає можливість поїхати на автобусі до Італії з Мукачева, Стрия, Вінниці та інших українських міст. Також є дешеві варіанти з пересадкою в Польщі.

Автобус Падуя - Венеція можна знайти на місцевих автостанціях і для цього навіть не потрібно робити замовлення онлайн - міста дуже близько один від одного. Альтернативою автобусу може послужити поїзд. Час подорожі між Венецією і Падуї - близько півгодини. Ціна квитка, скоріше за все, навіть нижча, ніж на рейсовий корабель по Венеції!

Автобуси по Італії з Падуї:

  • автобус Падуя - Верона, ціна - від 8,30 євро;
  • рейс Падуя - Флоренція вартість - від 8,30 євро;
  • автобус Падуя - Мілан вартість - від 14,60 євро;
  • автобус Падуя - Рим вартість - від 14,60 євро.

Найдешевші квитки на автобуси по Італії можна купити на Фліксбас Італія, і їх можна знайти на сайті. Щоб максимально заощадити - купуйте квитки заздалегідь!

Замовлення квитка на внутрішній транспорт по Італії нічим не відрізняється від покупки квитків на міжнародні автобуси - оскільки квитки іменні, то пасажир проходить всі ті ж процедури, як якщо б він їхав закордон.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!