Автобус в Сан-Бенедетто-дель-Тронто

Сан-Бенедетто-дель-Тронто - курортне місто по іншу сторону від Риму "італійського чобота". Через Сан-Бенедетто-дель-Тронто проїжджають багато автобусів в Італію і по Італії вздовж Адріатичного узбережжя, в тому числі автобуси Київ-Барі, Чернівці - Барі і Одеса - Барі. На сайті є можливість замовити і забронювати квитки на всі доступні рейси автобусів. І все це онлайн! Немає необхідності їхати за квитками на автовокзал.

Ціна квитка на автобус в Сан-Бенедетто-дель-Тронто з України:

 • автобус Київ - Сан-Бенедетто-дель-Тронто - від 2855 грн .;
 • автобус Львів - Сан-Бенедетто-дель-Тронто - від 2160 грн .;
 • автобус Чернівці - Сан-Бенедетто-дель-Тронто - від 3078 грн .;
 • автобус Одеса - Сан-Бенедетто-дель-Тронто - від 3059 грн.

Купити квиток на автобус в Феррару можна на сайті онлайн. Також Вас можуть зацікавіти автобуси в Італію: Рим, Неаполь, Салерно, Флоренція, Болонья, Венеція, Верона, Генуя, Местре, Мілан, Удіне, Падуя, Ріміні, Пескара, Турин, Фоджа, Термолі і Трієст.

Рейси автобусів всередині Італії в в Сан-Бенедетто-дель-Тронто:

 • автобус Рим - Сан-Бенедетто-дель-Тронто - 5, 25 євро за 4 години на шляху;
 • автобус Пескара - Сан-Бенедетто-дель-Тронто - 5, 25 євро;
 • автобус Ріміні - Сан-Бенедетто-дель-Тронто - 9,45 євро.

Також в Сан-Бенедетто-дель-Тронто можна доїхати на поїзді (відвідайте сайт залізничної компанії Треніталія) і долетіти на літаку в один з найближчих аеропортів в Ріміні, Анконі, Римі та інших.

Відпочинок на пляжі Сан-Бенедетто в Італії

Сан-Бенедетто-дель-Тронто ще називають "Пальмова Рів'єра". Протяжність міста по узбережжю - 7 км. А самих пальм - близько семи сотень. В Адріатиці Сан-Бенедетто вважається одним з найкрасивіших курортів в принципі. Пляжі пологі і піщані, що ідеально підходить для відпочинку з дітьми. Чистота пляжів відзначена блакитним прапором, так що можете їхати, не побоюючись.

Одна з улюблених розваг між засмаганням - пробіжка або катання на велосипеді по 5 км велосипедній доріжці.

За часів Римської імперії місто також відігравало важливу торговельну (частина шляху Салар) і стратегічну роль для Римської імперії. Місцевий замок (castrum Sancti Benedicti) сьогодні є абатством. У ньому похований святий Бенедикт, власне чому місто удостоєний своєї назви. Можна сказати, що найменування міста дослівно звучить так: "Святий Бенедикт на річці Тронто".

Важливо також відзначити, що в Сан-Бенедетто-дель-Тронто є хороший рибний ринок, куди з'їжджаються за покупками з регіонів.

Головні пам'ятки, крім пляжів - місцеві музеї:

 • мореплавства,
 • риболознавський
 • амфор і археологічних розкопок,
 • кішок і інші.

Також можна відправиться з Сан-Бенедетто в Рим, а також в місто поблизу Асколі-Пічено (Ascoli Piceno) - ж/д станція Сан-Філіппо або безпосередньо Асколі-Пічено. Це столиця Піцене.  Її ще називають містом ста веж. Архітектура майже повністю побудована з травертину ніжно-бежевого кольору, що робить її незвичайною для цієї частини країни. Найкрасивіша площа п'яца дель Пополо. Обов'язково відвідайте історичний кафетерій Мелетті в стилі ліберті. Тут є також давньоримський міст і залишки театру.

Авіаквитки в Італію

Не секрет, що незважаючи на можливість прямого автобусного рейсу, авіаквитки в Італію - кращий вибір. Для тих, хто віддає перевагу літакам над автобусами слід поцікавитися, скільки коштують квитки в найближчі аеропорти. Найближчий аеропорт до Сан-Бенедетто - в Анконі. Півгодини і ви вже на піщаному пляжі!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!