Автобус до Феррари

Феррара - місто Італії між Падуєю (а також Местре і Венецією відповідно) і Болоньєю. Вигідне транспортне розташування міста дозволяє дістатися в Феррару на прямому автобусі.

Квиток на рейс Київ - Феррара обійдеться від 3187 грн., якщо вибирати пряме сполучення (рейс Київ - Барі). Відправлення відбувається по четвергах. Ціна досить висока, але це через віддаленість пункту відправлення і Феррари.

Зі Львова автобусів набагато більше і найдешевший квиток на прямий автобус коштує 2160 грн. Якщо робити пересадку в польському місті Ходжув, то доїхати можна за 1880 грн.

Усередині Італії в Феррару можна потрапити з багатьох міст, завдяки транспортному сполученню. Найкраще вибирати поїзди та автобуси (на сайті можна уточнити вартість автобусних квитків, а оцінити бюджет поїздки на поїзді можна на ресурсі італійської залізничної дороги Треніталія). Хоча і на нашому сайті ви можете вибрати закладку поїзда в системі пошуку, але все ж на рідному сайті квитки дешевше.

Приклади вартості поїздок на автобусі по Італії:

  • автобус Рим - Феррара - від 14,6 євро;
  • автобус Венеція - Феррара - від 12,50 євро;
  • автобус Мілан - Феррара - від 14,18 євро.

Купити квиток на автобус в Феррару можна на сайті онлайн. Також Вас можуть зацікавіти автобуси в Італію: Рим, Неаполь, Салерно, Флоренція, Болонья, Венеція, Верона, Генуя, Местре, Мілан, Удіне, Падуя, Ріміні, Пескара, Турин і Трієст.

Що подивитися в Феррарі

Незважаючи на те, що місто невелике, Феррара має багату історію і подивитися тут є що. Основні визначні пам'ятки: старе місто, Ферранскій кафедральний собор Св. Георгія, Палаццо Мунічіпале (або Палаццо Коммунале) і симфора Феррари - Замок герцогів д'Есте, Алмазний палац з мармуровими стінами і історичні міські стіни (збереглися фрагментарно). При можливості відвідайте Палаццо Скіфанойя і помилуйтеся на чудове оздоблення, а в монастирі Сант-Антоніо-ін-Полезіне можна послухати спів григоріанського хору.

Культурний розквіт Феррари почався з заснування Університету, який пов'язаний з іменами Парацельса, Коперника і Савонароли.

Феррара може похвалитися багатою історією і розкішним життям двору. Тут дуже любили лицарські оповіді, і коли в більшій частині світу вони перетворилися в міфи і казки, то в Феррарі вони стали реальністю. Тут були свої лицарські ордени і турніри. У Феррарі в ті часи з презирством ставилися до всіх тих, хто не належав до знаті і до двору. Вважалося, що підприємці і ремісники повинні тільки платити за рахунками і всіляко схилятися перед панами. Ще одна неприваблива сторона середньовіччя - катування, четвертування і моторошні кари тут були звичайною справою.

Варто відвідати Феррару в травні місяці, коли проводиться основна маса історичних свят. Дуже цікаво відвідати Паліо Феррари (гонки), а також історичний парад! На туристичних сайтах міста (наприклад, Візит Феррара) можна відстежити всі цікаві події!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!