Автобус до Анкони

Анкона - порт в Італії на Адріатичному морі. Для прикладу - хорватський Задар і Анконі з'єднує поромне сполучення, А також є кораблі на острів Корфу. Знамените, як єдине місто в Італії, в якому влітку можна спостерігати як світанок над морем, так і захід. Як і багато міст Італії , Анкона багата пам'ятками, як архітектурними, так і музейними. Один Римський амфітеатр чого вартий. Ну звичайно ж, головною визначною пам'яткою є море, а значить - набережні і пляжі.

Вартість проїзду з України в Анкону:

  • Квиток на автобус Київ - Анкона коштує від 3100 грн.
  • Вартість проїзду Львів - Анкона - від 2160 грн.
  • Автобусні квитки Одеса - Анкона обійдуться від 3375 грн.

Забронювати або купити квиток на автобус в Тіволі можна на нашому сайті онлайн за допомогою банківської карти або paypal. Також Вас можуть зацікавіти автобуси в Італію: Неаполь, Сієна, Салерно, Флоренція, Болонья, Венеція, Верона, Генуя, Местре, Мілан, Удіне, Падуя, Ріміні, Пескара, Турин, Фоджа, Термолі, Тіволі і Трієст.

Аеропорт Анкона

Звичайно, наземний транспорт на такі великі відстані - не завжди хороша ідея, тому, якщо у Вас вийде знайти дешеві авіаквитки до Італії - це буде великою удачею. Хоча з огляду на курс валют, вартість проїзду автобусом в Анкону не така вже й висока в порівнянні з ціною авіаквитків.

Аеропорт в Анконі свій - носить назву Рафаель Санті. Доїхати можна на автобусі і також в аеропорту є ж/д станція. Регулярні рейси здійснюються в Рим, Мюнхен, Катанію (Сицилія). Доїхати до аеропорту не становить проблем - відстань до центру міста всього 18 км.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!