Автобус в Геную

Генуя - портове місто в Італії недалеко від Мілана і французького кордону. У Геную зручно їхати на автобусі, як з Мілана, так і з Ніцци. Квиток на автобус Мілан - Генуя коштує близько 8 євро, але можна знайти і більш дешеві проїзні документи. Перевірте наявність на сайті і шукайте якомога раніше, адже в Європі - чим раніше купиш квиток, тим нижча ціна проїзду. В Турин, який знаходиться трохи північніше, квиток коштує стільки ж - перевірте на конкретну дату на сайті.

Автобуси з Франції в Геную досить популярні і квитки на них можна замовити на сайті. Ціна квитка на автобус Ніцца - Генуя - 13,65 євро. Також можна знайти квитки з Монако, карликової держави, яке знаходитися між Ніццою і Генуєю.

Автобуси в Геную з України з цінами:

  1. Прямий автобус Київ-Генуя обійдеться в 3019 грн.
  2. Квиток на автобус Львів - Генуя безпосередньо - 2586 грн.

Також можна доїхати з пересадкою в Польщі, тобто спочатку купуєте квитки, припустимо, Київ-Краків або Львів - Краків, а потім пересідаєте на автобус до Генуї з Кракова. На місці Кракова може бути будь-яке інше місто Польщі, з якого є рейси в Геную.

Замовити квиток на сайті можна в будь-який час доби. Глибина продажів, як правило, 2 місяці, але іноді вона і більша. Найдешевші квитки на автобуси в Італію і по Італії можна знайти, якщо купувати якомога раніше! Це дуже важливо, оскільки в міру наближення дати відправлення автобуса ціна може зростати. Також на сайті можна купити автобусні квитки в Мілан, Верону, Рим, Венецію, Удіне, Болонью, Ріміні, Неаполь, Турін.

Цікаве про Геную

Генуя - це адміністративний центр району Лігурія і один з найважливіших портів Європи вже сотні років. Найголовніша пам'ятка - Генуезька фортеця, що будувалася ще в 16 столітті. Про колишню велич нагадують величні, але нині фрагментарні міські стіни. Однією з найцікавіших сучасних пам'яток Генуї є акваріум. Якщо ви подорожуєте з дітьми, то він просто обов'язковий до відвідин! Найвідомішим жителем Генуї був Христофор Колумб.

У Генуї є власний аеропорт, який носить ім'я Христофора Колумба і приймає бюджетні авіакомпанії, так що сюди можна замовити авіаквитки в Італію і з Генуї почати свою подорож по Італії.

Багато людей, вирушаючи в Італію візуалізують не тільки огляд визначних пам'яток, а й відпочинок на пляжі, і в цьому плані Генуя - відмінний вибір. Пляжний відпочинок на узбережжі Італії можна влаштувати в місті вічного свята Сан-Ремо (ближче до французького кордону) або курортні міста: Аллас, Діано Марина, П'єтра Лігуре, Варацце, Аренцано та інші.

Потяги в Геную

Поїзд - один з популярних видів транспорту в Італії та в Європі в цілому незважаючи на те, що квитки на автобуси часто дешевші. Зате поїзди швидші і ними дійсно зручно пересуватися по Італії. Багато гостей з-за кордону так і роблять - доїжджають до Удіне, якщо йдуть зі Східної Європи або в Геную / Мілан з Франції і пересідають на внутрішній італійський поїзд.

Ж/д вокзали в Генуї:

  1. Генуя Прінчіпe (Genova Principe);
  2. Генуя Бріньоль (Genova Brignole).

Так що, підшукуючи собі рейс по Італії з Генуї можна подивитися пропозиції з них обох.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!