Автобус в Турин

Турин знаходиться на півночі Італії між Міланом і Францією. Це четверте за населенням італійське місто (майже мільйонник). Доїхати на автобусі в Турин з Києва можна з пересадкою, хоча часом у продажу з'являються квитки на прямі автобуси Київ - Турин. З Києва є прямі автобуси до Мілана, звідки можна доїхати в Турин.

Звичайно, в Турин можна доїхати з Франції. Зовсім не дивує прямий рейс з Шамбері в Турин. Ціна автобусного квитка Шамбері-Турин від 24 євро. Міста пов'язані спільною історією, адже колись з Шамбері в Турин була перенесена столиця Савойського герцогства, що пізніше стало Сардинським королівством.

Турин відомий тим, що багато архітектурних пам'яток побудовані ще в шістнадцятому столітті. Якщо будете в Турині, обов'язково відвідайте Єгипетський музей і "запиліть Селфі" в соцмережі на тлі Mole Antonelliana, побудоване в якості експерименту, типу Ейфелевої вежі в Парижі,  що сьогодні стало символом міста. Сьогодні це найвища будівля в Європі, побудована з цегли. Насправді місто в обіймах засніжених Альп входить в десятку найбільш відвідуваних в Італії.

Обов'язкові до відвідування: Палаццо Реалі (всередині картинна галерея Сабауда), Палаццо Мадама, Палаццо Каріньяно, Замок Валентино.

За межами Турина, але в околицях:

  • Замок Ракконіджі,
  • Замок Ступініджі.

Особливо пожвавлюється сполучення з Туріном ближче до гірськолижного сезону, оскільки до багатьох курортів в Альпах найзручніше їхати з Туріну і Шамбері. Про квитки на трансфер дізнавайтеся на місці.

Автобуси в Турин з Італії

Турин може похвалитися непоганим транспортним сполученням з іншими містами Італії.

Автобуси в Турин:

  • автобус Мілан - Турин, ціна квитка від 8,3 євро і в шляху дві години;
  • автобус аеропорт Оріо-аль-Серіо в Бергамо - Турин - від 14,60 євро і майже три години в дорозі;
  • автобус Рим - Турин - від 24 євро і близько 10 годин в дорозі;
  • автобус Турин - Венеція - від 15,75 євро.

Часом на сайті можна купити квиток на автобус в аеропорт Мальпенса в Мілані - Турин.

Також Вас можуть зацікавіти автобуси в Італію: Мілан, Рим, Неаполь, Салерно, Флоренція, Болонья, Венеція, Верона, Генуя, Местре, Удіне, Падуя, Ріміні, Пескара і Трієст.

Аеропорт Туріну

Біля Турина (16 км на північ) є власний аеропорт Чита ді Турині та його ще іноді називають Сандро Пертін. Офіційний сайт аеропорту Турина розповість, як оптимально доїхати до міста, а точніше:

  • на автобусі, який їде десь 45 хвилин і квиток коштує 6,50 +1 євро.
  • на поїзді слід їхати до "GTT Dora Railway Station" за 19 хвилин. Ж/д квиток коштує від 3-х євро. Ж/д станція знаходиться в кількох метрах від терміналу аеропорту.

Авіаквитки в Італію з посадкою в Турині є з Великобританії, Франції, Росії, Німеччини, Молдови, Румунії, Туреччини, Іспанії та з багатьох міст самої Італії.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!