Автобус в Фоджа

Фоджа - місто і однойменна провінція в Італії, недалеко від міста Барі з південного боку, Неаполя - із західного і Пескари з півночі. Як правило ті автобуси, що прямують в Барі, роблять зупинку і в Фоджа.

З України в Фоджу є прямі рейси, хоча тривалість подорожі вражає - понад 40 годин .:

  • Ціна квитка на прямий автобус Київ - Фоджа - від 2920 грн.
  • Вартість автобусного квитка Львів - Фоджа - від 2295 грн.
  • Автобусний квиток Одеса - Фоджа варто - від 3124 грн.

Процедура покупки автобусних квитків на сайті однакова для всіх напрямків:

  1. Виберіть рейс за параметрами, які користувач вносить в систему пошуку і бронювання;
  2. Вибір місць в салоні автобуса;
  3. Заповнення форми персональних даних про пасажира (на цьому етапі слід вказати вікову групу, адже такі дані часто дають можливість купити квиток зі знижкою)
  4. Оплата квитків на автобуси онлайн за допомогою банківських карт visa або master card, а також електронних грошей paypal.

Замовити квитки на автобуси в Італію можна на сайті не тільки в Фоджу з різних міст Європи, а й в інші італійські міста, такі як: Рим, Салерно, Флоренція, Болонья, Венеція, Верона, Генуя, Местре, Мілан, Удіне, Падуя, Ріміні, Турин, Феррара і Трієст.

Пам'ятайте, що якщо Ви хочете потрапити на райський острівець Тріміті, то вам варто їхати в Термолі, який розташований трохи раніше - з цього міста є поромне сполучення з архіпелагом Тріміті. Ціна квитка на автобус десь така ж. Якщо ви вже приїхали в Фоджу, то можете вирушати в Rodi Garganico, звідки також є пороми на ці острови.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!