Автобус в Тіволі

Тіволі і Рим знаходяться в одній провінції, тому не дивно, що багато автобусів в Рим, навіть міжнародних, роблять зупинку також в Тіволі. Основні визначні пам'ятки:

  • давньоримська вілла Адріана, настільки велика, що при будівництві у всій окрузі спостерігався демографічний підйом,
  • замок папи Пія II Другого - практично канонічна споруда з вежами і високими стінами. Сьогодні тут проводять іноді виставки і заходи,
  • відома вілла д'Есте (з замком і парком, Григоріанська вілла - справжній зразок романтичного саду, одна з особливостей якого - 120-метровий водоспад).

Поїздка в Тіволі буде цікава любителям давньоримської історії та садово-паркової архітектури. Якщо ви хочете на день втекти з Риму - Тіволі прекрасне місце для цього. На жаль, під час другої світової війни місто піддалося атакам союзників, а після - неконтрольованій сучасній забудові. Проте багато свідчень старовини залишилися, так що відвідувачі із задоволенням можуть прогулятися по затишному історичному центру.

Купити квиток на автобус в Тіволі можна на нашому сайті онлайн за допомогою банківської картки або paypal. Також Вас можуть зацікавіти автобуси в Італію: Неаполь, Сієна, Анкона, Салерно, Флоренція, Болонья, Венеція, Верона, Генуя, Местре, Мілан, Удіне, Падуя, Ріміні, Пескара, Турин, Фоджа і Трієст.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!