Автобус в Модену

Модена - невелике італійське місто між Реджо-Емілія і Болоньєю. У місті є ж/д станція. Через вигідне географічне розташування через місто проходять міжнародні автобуси і роблять в Модені зупинку.

Вартість проїзду автобусом в Модену:

  • Ціна квитка на автобус Київ - Модена - 2835 грн.
  • Вартість квитка на автобус Львів - Модена - 2160 грн.
  • Квиток на автобус Луцьк-Модена варто 2700 грн.

Купити і забронювати квитки на автобуси з України в Модену (Київ - Модена і інші) можна на сайті.

Маршрути автобусів з України в Модену:

  • Автобус Київ - Салерно (чт, нд): Київ - Житомир - Рівне - Луцьк - Львів - Удіне - Падуя - Верона - Реджо-Емілія - ​​Модена - Флоренція - Рим - Казерта - Неаполь - Салерно.
  • Маршрут Стрий - Мілан: Стрий - Местре - Падуя - Феррара - Модена - Реджо-Емілія - ​​Парма - Мілан. Рейс Може починатися з міст: Чернівці, Івано-Франківськ та Львів.

Модена древнє і гарне місто. Тут розміщені виробництва елітних автомобільних марок Феррарі, Буґатті, Де Томасо, Ламборґіні, Паґані и Мазераті. Інтерес викликає і місцевий університет.

Поїздка в Модену з пересадкою

Транспорт в Модену з міст Італії – це, як правило, потяги. Заходьте на сайті Треніталія і шукайте відповідні квитки. Наприклад, ви можете спланувати свою поїздку з України в Модену таким чином:

  1. купити квиток на літак Київ - Рим - від 69 євро (без багажу).
  2. замовити ж/д квиток Рим - Модена - від 9.90 euro.

Як бачите, автобуси. хоч і не найзручніший, але досить дешевий варіант, оскільки така вартість авіаквитків і поїздів, скоріше, є  рідкісним винятком, ніж правилом.

Можливо, скоро з'являться і інші авіаквитки до Італії. Поки ж ви можете купити квиток на автобус до Польщі і звідти долетіти на літаку до Італії.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!