Автобус в Сієну

Сієна - італійське місто з середньовічною архітектурою, є адміністративним центром відомого регіону Тоскана. Якщо ви мрієте про "Прованс по-італійськи" - Вам в Сієну. Найближчий велике місто до Сієни - Флоренція, куди ходять місцеві автобуси.

З України (Києва, Львова, Одеси, Вінниці, Чернівців) в Сієну на автобусі можна доїхати з пересадкою:

  1. Купуєте квитки на автобуси в Болонью, а вже звідти можна замовити квиток в Сієну на сайті (купити можна у нас, перевізник - Фліксбас Італія).
  2. Замовляєте автобусні квитки до Флоренції, а на місці купуєте квитки на автовокзалі або ж/д вокзалі в Сієну.

За даними археологів, людське поселення існувало тут ще в дев'ятому - п'ятому столітті до нашої ери. За римської легенди місто засноване родичами засновників Рима (синами Рема, і племінниками Ромула) - Сеніем і Аскіем. Цікаво, що ще в дванадцятому століття, за часів Сієнської республіки регіон був найбільш процвітаючим в Італії. В ті часи Сієна і Флоренція змагалися між собою в продуктивності і впливовості.

З цікавого в Сієні, крім основних визначних пам'яток:

  • Palio di Siena - скачки з Сієні, відоме змагання між районами міста (2 липня і 16 серпня).
  • Treno Natura - (або Поїзд Природи) туристичний поїзд по Південній Тоскані. Поїзд відправляється з Сієни, робить зупинки в Ашіано і Монте-Антико і повертається назад. Якщо ви їдете в Сієну в першу чергу заради красот Тоскани - це відмінний варіант подивитися все і відразу.

Купити квиток на автобус в Сієну можна на нашому сайті онлайн за допомогою банківської карти або пайпал. Також Вас можуть зацікавіти автобуси в Італію: Рим, Неаполь, Салерно, Флоренція, Болонья, Венеція, Верона, Генуя, Местре, Мілан, Удіне, Падуя, Ріміні, Пескара, Турин, Фоджа, Термолі і Трієст.

Автобуси в Сієну з різних міст Італії

Рим розташований трохи південніше Сієни, а Флоренція - на північ від неї. Купувати квитки на автобуси і поїзди до Флоренції слід в місцевих автовокзалах.

Тарифи автобусних квитків в Сієну з різних міст Італії:

  • Ціна квитка Рим - Сієна - від 10,40 євро. Їхати з Сієни в Рим на автобусі - трохи менше трьох годин.
  • Автобус Болонья - Сієна - від 14 євро.

Ціна проїзду автобусом Мілан - Сієна - від 18,8 євро і п'ять з половиною годин в дорозі.

Доїхати в Сієну з Флоренції

Оптимальний спосіб доїхати з Флоренції в Сієну - поїзд через Емполі, але є і прямий рейс. Ціна квитка в день відправлення - 9,10 євро. В дорозі - півтори години. Купити ж/д квиток можна на сайті ТренІталія.

З Флоренції на автобусі можна доїхати з компанією Autolinee TRA-IN spa - Autolinee SITA. Прибуття в Сієну на Via Santa Caterina da Siena. Курсує автобус з 6.25 до 20.30. Ціна квитка на лінію Siena - Firenze - Pisa Aeroporto - 15 євро в одну сторону і 28 євро в обидві.

Авіаквитки в Італію

Авіаквитки в Італію можуть стати найкращим вибором, якщо ви намірилися відвідати Тоскану, а точніше Сієну. Найкраще купувати авіаквитки в Італію, а потім сідати на місцевий автобус і їхати в Сієну наземним транспортом. Відповідний аеропорт - Рим Ф'юмічіно, Пизанський аеропорт, аеропорт Флоренція і Мілан.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!