Автобус в Местре

Местре - місто навпроти Венеції. Дуже часто міжнародні автобуси до Венеції не заїжджають, а просто роблять зупинку в Местре. Якщо ви прилетіли до Венеції не для того, щоб милуватися гондолами, мостами і тонучими будинками, а просто для пересадки, то краще взагалі не їхати до Венеції, а залишитися в Местре. Автобус Венеція - Местре коштує близько 1.5 євро, а з огляду на істотну різницю в розрахунках у готелях і туристичний збір Венеції, то вартість проїзду стає виправданою.

Важливо розуміти, що Венеція - це острів, пов'язаний з континентом греблею (або "Міст Свободи"/Ponte della Liberta), по якому прокладено автомагістраль і залізничні колії. Крім того, автодорога йде лише до площі, яка по суті є автовокзалом і все. Далі пасажири повинні або йти пішки, або пересідати на місцевий транспорт: річкові трамваї або гондоли (хоча проплисти на гондолах - дороге і не швидке задоволення).

Местре привертає з кількох причин:

  1. Більш дешеве житло, без міського податку, який є в Венеції;
  2. Хороша транспортна розв'язка з можливістю пересісти на автобус або поїзд по Італії.
  3. Близькість двох аеропортів і дешевий трансфер в них.

Як уже згадувалося, біля Местре розташований аеропорт Марко Поло, а трохи далі - аеропорт Тревізо, куди можна недорого доїхати на автобусах. Як варіант , з Венеції можна доплисти на катері за 10 євро, але автобус в два рази дешевше, а з Местре - ще дешевше! У будь-якому випадку регіон вважається одним з привабливих для подорожей по Європі в цілому, так що ви можете сміливо замовляти авіаквитки до Італії, обираючи місце посадки "Венеція", хоча фактично це буде Местре або Тревізо. Привабливість у тому, що в ці два аеропорти можна долетіти з більшості міст не тільки Італії, але і Європи.

Особливість Местре - наявність парків Біссоула і Сан-Джуліано. Справа в тому, що у Венеції рослинності дуже мало. В основному, це бруковані пішохідні вулиці, повсюдно розділені каналами. У відкритому доступі ви знайдете лише кілька дерев. Собаки в Венеції дуже від цього страждають. У Местре - ситуація інша , місця більше і парки тут чудові. Крім того, в Местре дуже приємний центр міста і є навіть кілька палаців.

Як міський транспорт в Местре використовуються автобуси і трамваї.

Квитки на міжнародні автобуси в Местре

Міжнародні автобуси в Местре є з тих же міст, що і до Венеції, і квитки на більшість з них можна купити на сайті.

Автобуси з України в Местре:

З Польщі також можна купити квитки на автобуси в Местре. Більш того, рейсів набагато більше, ніж з України, так що з Києва або Львова можна замовити квиток на автобус до Польщі, а там пересісти на автобус до Італії.

Автобуси в Італію

Популярні автобуси в Італію - це в першу чергу рейси у великі міста, такі як Рим, Венеція чи Мілан і це не дивно, оскільки у таких містах не тільки чудові пам'ятки, а й значні транспортні можливості. Цілком можливо, що пасажири хочуть продовжити свою подорож по Італії. Також великими транспортними вузлами вважаються Флоренція і Верона.

Втім, часто виручають і більш дрібні міста, особливо прикордонні, типу Удіне. Досить вигідно купити квиток в Удіне за заниженою вартістю, в порівнянні з рейсами в Рим чи Мілан, а по Італії пересуватися на внутрішньому транспорті, причому це не тільки автобуси, а й потяги і літаки. Удіне входить в італійську залізничну мережу, тому прямих рейсів з цього міста досить багато, а пересадки зручні.

Також пасажири можуть зацікавитися квитками в Болонью, де розташовується головний університет Італії, або пасажири планують відвідати приморські Ріміні і Геную, щоб влаштувати собі пляжний відпочинок високого класу. Знайти рейсі до Неаполя таккож не проблема!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!