Автобус Житомир - Удіне

Автобус з Житомира в Удіне можна замовити на рейс Київ - Сарерно. Ціна квитка на прямий автобус Житомир - Удіне - 2835 грн. В дорозі - трохи більше доби.

Маршрут автобуса з Києва в Салерно: Київ, Автовокзал "Дачна" - Житомир - Рівне - Львів - Чоп, митниця (UA-HU - Захонь, митниця (HU-UA) - Хегишалом, митниця (HU-AT) - Ніккельсдорф, митниця ( AT-HU) - Арнольдштайн, митниця (AT-IT) - Тарвізіо, митниця (IT-AT) - Удіне - Местре (біля Венеції) - Падуя - Феррара - Болонья - Флоренція - Рим - Неаполь - Салерно.

Доїхати в Удіне з Житомира з пересадкою

Ви також можете замовити квиток на автобус в Удіне з Житомира з пересадкою, купивши кілька автобусних квитків у напрямку Житомир - Удіне:

  1. Квиток на автобус Житомир - Львів;
  2. Квиток на автобус Львів - Удіне.

Вартість квитків перевіряйте окремо - тарифи встановлює перевізник і часто змінює на свій розсуд.

Доїхати можна також через Катовіце, Краків, Прагу та інші великі транспортні вузли на шляху.

Автобуси в Удіне

Також ви можете купити квитки на автобуси в Удіне і Італію з пересадкою в інших європейських містах: польських, чеських та інших. З Удіне можна продовжити подорож по Італії, тим паче, що там є своя автостанція і венеціанські аеропорти розташувалися недалеко.

На сайті також без проблем можна забронювати і купити онлайн квитки на автобуси Київ - Удіне і Умань - Удіне, якщо вони є в продажу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!