Автобус Львів - Флоренція

Флоренція - один з найкрасивіших міст Італії. Ціна квитка на автобус Львів - Флоренція - від 70 євро.

Купити квиток можна на п'ятницю, неділю та в інші дні, в залежності від рейсу автобуса, який відправляється в цей день. Купити квитки на автобуси в Італію можна на сайті, в тому числі і на інші маршрути до Флоренції. Роздрукуйте квиток перед посадкою на автобус.

Маршрути автобусів зі Львова до Флоренції:

  1. Рейс автобуса Запоріжжя - Латина: Запоріжжя - Дніпро - Харків - Полтава - Київ - Житомир - Рівне - Луцьк - Львів (Автовокзал, вул. Стрийська 109) - Чоп - Захонь - Удіне - Падуя - Болонья - Флоренція - Рим - Неаполь - Салерно.
  2. Маршрут Київ - Рим: Київ - Житомир - Рівне - Дубно - Броди - Львів - Стрий - Мукачево - Захонь - Пінці - Удіне - Венеція - Падуя - Ровіго - Феррара - Болонья - Флоренція - Рим.
  3. Автобус Тернопіль - Рим: Тернопіль - Львів - Стрий - Мукачево - Ужгород - Венеція - Болонья - Флоренція - Рим.
  4. Автобус Київ - Салерно: Київ - Житомир - Рівне - Львів - Чоп - Захонь - Будапешт - Хегишалом - Ніккельсдорф - Арнольдштайн - Тарвізіо - Трієст - Удіне - Местре - Падуя - Феррара - Болонья - Флоренція - Рим - Неаполь - Салерно.

Вигода Флоренції не тільки в тому, що це історичний прекрасний італійське місто, але і великий транспортний вузол. З Флоренції на поїзді Tranitalia можна з легкістю дістатися фактично в будь-яку частину Апеннінського півострова або іншу область країни.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!