Квитки на потяги по Італії

Потяги по Італії можуть бути детально визначений, ніж автобуси в деяких випадках. Головне достоїнство - це час в дорозі, хоча ціна квитків часто вище, чому у автобусів по Італії.

Відразу варто обумовити, що перш ніж остаточно робити вибір на користь з/д квитків, слід для початку перевірити тарифи автобусних квитків, щоб дійсно зробити вигідну покупку. Забронювати або купити квиток на автобус до Італії можна на нашому сайті онлайн за допомогою банківської карти або paypal. Також Вас можуть зацікавіти автобуси в Італію: в Рим, Неаполь, Сієна, Салерно, Флоренція, Болонья, Венеція, Верона, Генуя, Местре, Мілан, Удіне, Падуя, Ріміні, Пескара, Турин, Фоджа, Термолі, Тіволі, Барі, Анкону і Трієст.

Національна залізниця Італії - Теніталія (Trenitalia), а також приватна компанія, що надає можливість купити квитки на швидкісні потяги Італо.

Квитки на поїзд в Італії

Давайте розглянемо питання більш детально із зазначенням конкретної вартості проїзду.

Мінімальний тариф на багато напрямків - від 12 євро, а в літні місяці так взагалі сягає 9 євро!

Перевірити вартість з/д квитків і купити їх можна на:

 • Офіційному сайті ТренІталія - якщо вважаєте за краще державну залізницю, причому як швидкісні, так і регіональні поїзди.
 • Італо - сайт для покупки квитків у комерційної залізниці всередині Італії.

Так що якщо квитки на автобуси по Італії на сайті вам не підійшли, перевірте тарифи всіх залізничних компаній.

Ціна з/д квитків по Італії

Ціна з/д квитків в Італії може бути різною в залежності від того, коли куплений квиток і на який тип поїзда. Квитки на потяги в Італії можна купувати за 5 місяців, а іноді глибина продажу ще більше. Більш того, на вартість впливає час відправлення і пропозиції в різний час відправлення може істотно відрізнятися.

Особливості використання сайту Треніталія:

 1. При виборі дати зверніть увагу, що тиждень починається з неділі, а не зі звичного понеділка!
 2. Міста Італії називаються на італійський манер: Рим - Roma, Флоренці - Firenza, Мілан - Milano, Венеція - Venezia, Неаполь - Napoli і т.д.
 3. Також для того, щоб вибрати всі станції міста, відзначайте пункт з назвою міста та пометной Tutte Le Stazioni.

Розглянемо на прикладах Треніталія:

 • Поїзд Рим - Флоренція - від 12.9 євро пропонує Intercity, якщо купувати квиток за кілька місяців до відправлення. При цьому базова вартість - 37 євро (в день відправлення), а на швидкісний поїзд - 45 євро. Різниця у вартості очевидна.
 • Поїзд Рим - Мілан. Мінімальна ціна - 19,90 євро Intercity і базова вартість в день відправлення - 61 євро Інтерсіті і 89 євро - швидкісний поїзд.
 • Поїзд Рим - Венеція. Мінімальний тариф - 12,90 євро на Ітерсіті. Базова вартість в день відправлення - Нічний Ітерсіті - 50 євро; Денний Інтерсіті - 56 євро; Швидкісний поїзд - 84 євро.
 • Поїзд Рим - Неаполь. У день відправлення базова ціна Інтерсіті - 27 євро, швидкісного поїзда -44 євро, регіонального - 11,80 євро - це і буде мінімальний тариф доже через чотири місяці, оскільки Інтерсіті буде варто 12,90 євро, а швидкісний - 19,90 євро.
 • Поїзд Рим - Ріміні - від 19,90 євро;
 • Поїзд Рим - Барі - від 12.90 євро.

Тарифи Італо:

 • з/д квиток Рим - Мілан - 39,50-89 євро;
 • з/д квиток Рим - Венеція - 39,50-46,90 євро.

Потяги в Італії

Потяги в Італії є трьох основних типів:

 • швидкісні державні Frecce, купити можна на сайті Треніталія;
 • Intercity на сайті Треніталія - швидше, ніж регіональні поїзди, але повільніше, ніж регіональні. Ціна також середня. Є нічні поїзди - Intercitynotte;
 • регіональні державні, які можна знайти на сайті Треніталія;
 • швидкісні приватної залізничної компанії Італо.

Швидкісні поїзди

Швидкісні поїзди в Італії є двох основних видів:

 • Фречче (Frecce) - міжміські і міжнародні поїзди, що належать державі;
 • Італо (Italo) - швидкісні потяги приватної компанії, що з'єднують Венецію і Неаполь, Турін і Салерно, і Турин і Анкону, розвиваючі максимальну швидкість 300 км / ч.

Державні Фречче (Frecce) існують трьох видів:

 • Frecciarossa (Фреччаросса) - між Туріном і Салерно і розвивають швидкість до 360 км / ч.
 • Frecciargento (Фреччардженто) - з'єднує Північ і Південь Італії, причому основні транспортні вуздечки в Болоньї і Неаполі.
 • Frecciabianca (Фреччабьянка) - комфортабельні потяги, які їздять по регіональним лініях (а не виділеним, як інші).

Регіональні поїзди

Регіональні поїзда не тільки дешевше, ніж швидкісні, але і набагато повільніше. Зате вони дозволяють дуже добре економити! Як правило найнижчі тарифи на потяги - це регіональне повідомлення. Знайти квитки на регіональні поїзди можна на тому ж сайті Треніталія! Заодно і порівняйте вартість регіональних поїздів, Інтерсіті та швидкісних.

Міжнародні потяги в Італію

Міжнародні потяги в Італію не найкраще рішення за часом і за ціною. У разі, коли перед Вами стоїть дилема, які квитки купувати, краще вибирайте авіаквитки до Італії. Або автобуси - вони принаймні дешевше.

Поїзд Москва - Італія - 017Б Москва - Монте-Карло проїжджає через Білорусь, Польщу, Чехію, Австрію, Італію і Францію. В Італії зупинки є в Больцано, Вероні, Мілані і Генуї. Квитки можна купити в З/Д касах Москви.

З Парижа до Мілана є пряме сполучення. Напрямок обслуговує французька залізниця SNCF. Також є італійські нічні поїзди Thello Trains.

В Іспанію (Валенсію) з Мілана можна доїхати на поїзді з пересадкою у французькому Шамбері. Квитки дорогі, тому при можливості купуйте квитки на автобуси як до Франції, так і в Іспанію безпосередньо або з пересадкою.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!