Квитки на потяги по Україні по Європі

Поїзд - найпопулярніший і наймасовіший вид пасажирського транспорту в Україні. Більшість рейсів поїздів, навіть міжнародних, є мережею маршрутів по країнах СНД. Основна причина в розмірі колії, які в Європі і країнах колишнього союзу відрізняються. З/д квиток також може коштувати по-різному. В Україні на сьогоднішній день ціна стабільна, незалежно від того, скільки днів залишилося до відправлення, в той час як в Європі можна сильно заощадити, якщо купувати квиток заздалегідь.

Всередині України більшість пасажирів вважають за краще поїзди, квитки на які за європейськими мірками дешеві, а салон поїздів, які переважно нічні, пропонує більший комфорт при перевезенні. Поїздка займає зазвичай 6-12 годин, що дозволяє економити на готелях і відпочиваючим і відрядження.

Квитки на потяги в Україні починають продавати за 45 днів до відправлення.

Потяги в цілому можна поділити на 4 типи:

 1. Швидкісні електропоїзди Інтерсіті +, які зв'язують столицю з великими містами. Діляться на два класи - перший і другий.
 2. Експреси і швидкісні - поїзди з мінімумом зупинок в дорозі. Звичайні поїзди припускають спальні вагони плацкартного, купейного та люскосового типу.
 3. Регіональні поїзди - їдуть довше, роблять багато зупинок, але квитки коштують дешевше. Вагони такі ж як і у швидкісних поїздів: плацкарт, купе і СВ (Люкс), але також зустрічаються загальні сидячі вагони, квитки на які зовсім дешеві.
 4. Міжміські та приміські електрички - як правило відрізняються низькою швидкістю, але і невисокою ціною проїзду. Вагони є сидячі місця.

Купівля квитків на потяг в Україні

Купівля може бути здійснена як в касі з/д вокзалу або станції, так і онлайн, якщо мова йде про внутрішній рейс. Найдешевше купувати з/д квитки на сайті "Укрзалізниці" (uz.gov.ua), де можна вибрати все, що цікавлять опції і заплатити карткою Visa або MasterCard. На цьому сайті також є квитки на потяги, які представлені на сайті uz.gov.ua.

Але, тут є важливий момент - квитки на потяги-чартери на сайті офіційного оператора купити не можна. Тому краще шукати відразу в декількох джерелах.

Поїзд і з/д квиток до Одеси

Одеса - курортне напрямок, а також місто-мільйонниках і великий транспортний вузол. Не дивно, що поїзди сюди є не тільки з Києва, але також з Москви або Мінська. Втім в літню пору поїзд Київ-Одеса б'є всі рекорди популярності! Пам'ятайте, що на звичайні поїзди можна купувати квитки за 45 днів до відправлення, а на Інтерсіті - за місяць і деякі причіпні - за місяць.

Міжнародні потяги з України

З/д квиток на міжнародний потяг з України можна купити онлайн тільки на один рейс - Київ-Москва. На всі інші маршрути квитки потрібно купувати в центральних як касах, надавши закордонний паспорт. Схожа ситуація майже з усіма міжнародними з/д квитками. Виняток - приватні невеликі залізничні оператори Європи або окремі рейси, як у випадку з напрямком Київ-Москва.

Альтернатива міжнародних поїздів - квитки на автобуси, які можна купити на сайті без обмежень.

З/д квиток на міжнародний потяг з України можна купити онлайн тільки в Москву на сайті Free Travel в закладці "Потяги". Раніше це було можливо на сайті Укрзалізниці, але зараз дані квитки не через наш сайт доступні тільки в касах центрального з/д вокзалу.

Купити квиток на поїзд і дізнатися розклад онлайн можна на обмежене число рейсів. Наприклад, на поїзди:

 • потяг Київ-Москва. Ціна з/д квитка Київ-Москва від 1665 грн на плацкарт - деталі дізнавайтеся в системі.
 • Одеса-Москва. Вартість проїзду на поїзді Одеса-Москва - від 2400 грн.

Міжнародні потяги з України, на які можна замовити:

 • Одеса - Київ - Москва.
 • Кишинів - Київ - Москва;
 • Київ - Санкт-Петербург;
 • Київ - Варшава (альтернатива: автобус до Варшави);
 • Київ - Мінськ;
 • Київ - Астана;
 • Барановичі (Білорусь) - Київ - Херсон;
 • Київ - Братислава;
 • Київ - Будапешт;
 • Київ - Прага.
 • Раніше також були рейси до Відня, Софію, Бухарест, але сьогодні вони не дійсні.
 • Міжнародні потяги зі Львова:
 • Київ - Львів - Будапешт;
 • Львів - Варшава (альтернативою може стати автобус до Польщі);
 • Львів - Вроцлав;
 • Львів - Могильов;
 • Львів - Москва;
 • Київ - Львів - Прага;
 • Чернівці - Львів - Москва.

Міжнародні потяги з Одеси:

Потяги до Польші з України

Потяги з України до Польщі, які мождиво придбати онлайн:

 • Потяг №705 К Київ - Пшемысль.
 • Потяг №715 К Київ - Пшемысль.
 • Потяг №751 Ш: Ковель - Хелм. Цена ж/д билетов из Ковеля в Хелм - около 208 грн. В пути 2:48.
 • Потяг №036 Ш: Одеса - Пшемисль. Маршрут: Одеса-Головна - Роздільна 1 - Подільськ - Рудниця - Вапнярка - Рахни - Жмеринка - Хмельницький - Волочиськ - Підволочиськ - Тернопіль - Злочів - Красне - Львів - Пшемисль. Цена билетов Одесса - Пшемысль - 1083 грн.; Львов - Пшемысль - 371 грн.

Шукайте квитки на сайті Укрзализниці.

Потяги з України до Польщі, які мождиво придбати поки тільки за залізничному вокзалі: Киев - Варшава, Львов-Варшава, Львов-Краков.

Потяги в Європі

Не секрет, що серед місцевих жителів поїзда в Європі більш популярні, ніж автобуси. В першу чергу потім, що вони швидше і комфортніше. Але не дешевше. проте, якщо європеєць може дістатися до місця призначення відносно швидко і без реєстрації на рейс (як це буває в разі покупки авіаквитків), то чому б і ні.

Дуже комфортно подорожувати на поїзді по Німеччині, Франції, Італії, Швейцарії, Іспанії, Фінляндії.

Потяги по Німеччині

Потяги по Німеччині - найпопулярніший внутрішній транспорт. І найзручніший, завдяки тому, що компанія Deutsche Bahn дотримується високих стандартів обслуговування пасажирів і цю тенденцію не вдається зломити навіть автобусам, які часто дешевше в два рази і більше. Якщо ви ценете комфорт і хочете відпочити або навпаки - попрацювати - вибирайте поїзди по Німеччині в якості внутрішнього транспорту.

Потяги по Італії

В Італії найбільшу залізничну мережу має національний перевізник Треніталія, причому поїзда є як швидкісні, так і регіональні, а також Інтерсіті і квитки на будь-який з них можна знайти на їхньому сайті. Дізнайтеся більше про потяги в Італії і Треніталія!

Потяги по Швейцарії

Щоб подорожувати по Швейцарії, без потяги не обійтися, оскільки це основний внутрішній транспорт в цій чудовій гірській країні. З/д квитки можна купити безпосередньо на сайтешвейцарской залізниці. Але спочатку прочитайте про особливості замовлення квитків на потяги по Швейцарії - це заощадить вам ніколи не зайві кошти.

Потяги по Словаччині

Потяги по Словаччині це один з комфортних і недорогих способів подорожувати всередині країни. Безсумнівно, не в усі локації є рейси і з/д квитки часто комбінуються з квитками на автобуси. Проте між великими містами Словаччини є з/д сполучення. Купувати з/д квитки по Словаччині найвигідніше на сайті державної залізниці.

Залізна дорога в світі

В світі залізна дорога ввіжається одним з осонвих видів массового пассажирського та вантажного трансорту. В Россії, Китаї, Індії, США залізнодорожне сполучення вражає масштабами та кількістью працівників.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!