Deutsche Bahn - поїзди по Німеччині

Найкраще купувати з/д квитки по Німеччині на сайті Deutsche Bahn (bahn.com), тобто безпосередньо біля залізничного оператора. Це дешевше, зручніше і зрозуміліше всього.

Деякі сайти, які продають квитки на поїзди по Європі не просто беруть комісію за операції, але і істотно піднімають вартість послуг з / д перевезень, тому квитки на потяги оптимально купувати на сайті рідної компанії. З автобусами ситуація трохи інша, адже поїздам немає альтернативи, а автобусних перевізників дуже багато, тому так важливо порівнювати між собою всі пропозиції.

Якщо ви хочете подорожувати всередині Німеччини, то поїзди Deutsche Bahn - одне з найкомфортніших рішень. Так, автобуси по Німеччині істотно дешевше, ніж з/д квитки, але тим не менш більш популярні з-за підвищеного комфорту.

По суті сучасні потяги дуже схожі на літаки, але місця більше і прибувають вони не в аеропорт, а найчастіше в центр міста, так що не потрібно замислюватися про трансфер в центр. Ви просто купуєте квиток на поїзд і по прибуттю опиняєтеся в центрі транспортної інфраструктури.

Дуже зручно подорожувати на поїзді по Італії, та й по інших країнах. Потяги в Швейцарії майже повністю замінюють інший внутрішній транспорт.

Скільки коштують з/д квитки по Німеччині і в чому відмінність від автобусів? Чим краще їхати?

Квиток на поїзд аеропорт Берлін-Тегель - Магдебург

Візьмемо дуже популярний напрям рейсів: аеропорт Тегель і ... Магдебург - місто, який в цілому недалеко знаходитися від Берліна. Процедура покупки квитків на потяги дуже проста. Вибираємо маршрут на сайті німецької залізниці TXL Berlin Tegel Fl (Berlin Flughafen Tegel) - Magdeburg Hbf і бачимо, що в день поїздки можна купити ж / ж квиток за 20 або 27 євро залежно від рейсу. В дорозі два або два з половиною години. Якщо купувати на два тижні вперед, то ціна з/д квитка буде від 19 євро. Втім, через два місяці вона залишиться такою ж.

Для довідки: доїхати з аеропорту Тегель до Берліна можна за 2,80 євро, а автобуси з Берліна в Магдебург коштують від 9,35, тобто майже в два рази дешевше, хоч і не так зручно. Так що на автобусі в даному випадку їхати набагато вигідніше.

Автобуси по Німеччині

Якщо ціна для вас має вирішальне значення, то краще шукати квитки і на поїзди і на автобуси і вирішувати, що для поїздки по Німеччині саме для вас буде найвигіднішим. Автобуси лідирують за низькими цінами, що дуже приваблює економних мандрівників і розумних людей. Тим більше, що завдяки перевізнику-лоукост flixbus ціни стали ще нижче і приємніше.

На сайті ви можете замовити багато квитки на автобуси по Німеччині, причому не тільки в Берлін, але і по інших напрямках: Ганновер, Лейпциг, Гамбург, Дрезден та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!