Автобус Хмельницький - Болонья

На сайті в продажу є квиток на прямий автобус з Хмельницького в Болонью. Ціна квитка на автобус Хмельницький - Болонья - 2995 грн. або близько 100 євро. Актуальність тарифу перевіряйте онлайн. Ціна пояснюється просто - їхати по маршруту - більше доби, тому рейс не дешевий. Для такої відстані - це нормально, особливо якщо немає більш дешевої альтернативи. На сайті також можна забронювати квитки на автобуси в Болонью.

Можливість купити квиток на автобусний рейс Хмельницький - Болонья є в четвер. Повний маршрут: Херсон - Неаполь. Ланцюжок міст по ходу маршруту: Херсон - Миколаїв - Одеса, (Центральний Автовокзал - Умань - Вінниця - Хмельницький (1:00, четвер, Автовокзал, вул.Вінницька шосе 23) - Тернопіль - Львів - Местре (біля Венеції) - Болонья - Флоренція - Рим - Неаполь.

Також з Хмельницького в Болонью можна доїхати автобусами, з пересадкою у Львові:

  1. Квиток на поїзд або автобус Хмельницький - Львів;
  2. Автобус Львів - Болонья - від 2168 грн.

Також на сайті ви можете спланувати інші поїздки в Італію автобусом. Крім таких популярних напрямків як Рим, Мілан, Венеція і Ріміні, також можна легко доїхати до Болоньї. Звичайно, найбільш затребувані напрямки - це Київ - Рим і Львів - Рим, але купити автобусні квитки можна і на інші рейси в Італію з України.

Квитки і автобуси в Болонью

Також, якщо ви подорожуєте без важких валіз, то можна спланувати пересадку в Польщі або Румунії, куди з Хмельницького легко доїхати на автобусі. Лоукости з Польщі дозволять дістатися до Болоньї літаком, що заощадить багато часу. Недарма з Польщі та Румунії легко знайти дешевий авіаквиток в Італію. Для прикладу авіаквиток wizzair з Катовіце в Болонью можна купити від 29 євро, а автобусний квиток Хмельницький - Катовіце - від 650 грн. Слід зауважити, що економія в порівнянні з автобусом буде десь 30 євро, які "розійдуться" на оплату багажу і для того, щоб доїхати в аеропорт Катовіце, а потім з аеропорту Болоньї в місто, тоді як автовокзал знаходиться в межах міста. Та й авіаквиток за 29 євро можна знайти далеко не на кожен день - це швидше виняток. З Кракова в Болонью літає ryanair, але у нього такі ж умови - оплата багажу і тарифи на перевоз в / з аеропорту нікуди не ділися, так що ціна вища всього лише умовно. Вже краще їхати з пересадкою на автобусі.

Плануйте максимально комфортну і бюджетну подорож до Італії на нашому сайті!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!