Автобус Умань - Лешно

З Умані в Лешно можна доїхати на прямому автобусі. Ціна квитка на автобус Умань - Лешно - від 1095 грн.

Ви можете знайти квитки безпосередньо в Лешно з Умані або спланувати поїздку з пересадками. Ціна квитка на автобус Умань - Лешно залежить від конкретного рейсу та перевізника. Вибирайте та бронюйте відповідні рейси до Польщі на сайті, але враховуйте можливі затримки на кордоні, якщо плануєте продовжувати подорож по Польщі або в Європу.

Умань - не лише місто, де розкинувся один з найкрасивіших дендропарків України, а й важливий транспортний вузол для міжнародних автобусів з Центральної та Південної України. А Лешно - симпатичне невелике містечко між польськими містами Вроцлав та Познань, недалеко від Горжува-Велькопольського. Через Умань і Лешно проходять кілька прямих маршрутів міжнародних автобусів з України.

Популярні рейси автобусів в Лешно з України: Київ - Лешно, Львів - Лешно.

Маршрути автобусів з Умані в Лешно

Маршрутів декілька та тарифи на автобусну перевезення різні! Всі рейси відправляються з Уманського автовокзалу по вулиці Київська, 1.

Маршрути автобусів, що дозволяють купити квиток Умань-Лешно:

  • автобус Нова Каховка - Щецин;
  • автобус Херсон - Познань;
  • автобус Дніпро - Щецин;
  • автобус Херсон - Щецин.

Також в Лешно ви можете доїхати з пересадкою в Києві або Львові, тим більше що на сайті автобусні квитки Київ-Лешно та Львів-Лешно є в продажу.

Квитки на автобуси в Лешно з інших міст України

Звичайно, на сайті продаються квитки на автобуси в Лешно з інших міст України та Європи. Популярні міжнародні автобуси в Польщу також є в продажу й традиційно відкривають широкі можливості для подорожі по Європі, особливо для українців з біометричними паспортами. Найцікавіші - автобуси до Варшави: Київ-Варшава і Львів-Варшава. Купити квитки можна тут же на сайті.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!