Автобус Київ - Лешно

Лешно знаходиться посередині шляху між містами на заході Польщі - Познанню і Вроцлавом. Ціна квитка на прямий автобус Київ - Лешно - 1008 грн, на маршруті, який проїжджає Львів, Краків, Вроцлав, але направляється в Познань.

Ви також можете доїхати з пересадкою:

  • через Познань: купуєте квиток на автобус Київ - Познань, а звідти плануєте поїздку в Лешно;
  • через Вроцлав: замовляєте квиток Київ - Вроцлав, а потім автобусний квиток в Лешно.

Як варіант здешевлення подорожі можна обрати поїздку з Києва в Лешно через Львів:

На сайті ви можете спланувати поїздку в Лешно будь-якої складності. Замовлення і бронювання напрямків Київ - Лешно, Умань-Лешно та інших квитків в Польщу - доступні онлайн.

Варто також окремо відзначити, що в Лешно є свій авто і ж/д вокзал, але немає аеропорту, зате вони є у великих польських містах поблизу. саме містечко дуже симпатичне, особливо його історичний центр з красивою ратушею, що у вісімнадцятому столітті зведена за проектом італійського архітектора Феррарі. Інші назви Лешно - Ленчиця і Лісса (нім.). В окрузі є замок в селі Ридзина на шляху до Вроцлава.

Другий варіант - доїхати спочатку до Варшави (рейс Київ - Варшава), а звідти на місцевому транспорті в Конін. В Коніні є ж/д вокзал, так що для прямого сполучення можна скористатися не тільки автобусом, а й поїздом. Ну і плюс як в Познані, так і в Варшаві, які розташувалися відносно недалеко, є аеропорти.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!