Автобус Львів - Буковель

Буковель - затишний курорт в Україні, який варто відвідати, адже поїздка на автобусі обійдеться досить дешево. Причому поїздка буде приємною в будь-який час року, адже взимку в Буковелі можна покататися на лижах, а влітку - на конях або квадроциклах, а також збирати ягоди чи гриби!

Автобус Львів-Буковель має регулярний графік руху, а ціна квитка невисока. Ціна квитка на автобус в Буковель зі Львова - від 219 грн. Точніше тарифи і наявність вільних місць дивіться в системі онлайн, оскільки курс валют і вказівки перевізника на це дуже впливає, оскільки він організовує рейс, терпить всі витрати в зв'язку з цим процесом.

Поїздка в Буковель зі Львова з пересадкою

Другий варіант - поїздка в Буковель зі Львова з пересадкою:

  1. Купити з/д квиток до Івано-Франківська,
  2. Ас вокзалу взяти таксі в сам Буковель або в найближче село Яблуниця.

Заощадити на таксі можна, якщо згрупуватися з іншими мандрівниками прямо на вокзалі. Таксі буде проїжджати місто Яремче, де є ринок сувенірів. До речі, автобус Львів-Яремче обійдеться близько 115 грн.

Купівля автобусних квитків Львів - Буковель

Купівля автобусних квитків Львів - Буковель відбувається онлайн. На сайті також можна уточнити автовокзал відправлення і місце прибуття автобуса Львів - Буковель. За Інтернет доступні і інші можливості для пасажирів: покупка, бронювання, що дозволяє не їхати на автовокзал, а зробити платіж прямо вдома. Це істотно, оскільки для подорожі на автовокзал часто потрібно витратити багато часу і коштів, таким чином сайт з продажу квитків на автобуси значно економить час і кошти пасажирів.

Продаж квитків Львів - Буковель також здійснюється онлайн. Потрібно зайти на сайт і вибрати потрібний прямий рейс по заданих параметрах. Оптимальний варіант можна забронювати або купити. При оформленні обов'язково вказуйте реальне ім'я пасажира (для міжнародних рейсів - латиницею, як в закордонному паспорті). Після того, як квиток заброньовано, на електронну пошту (e-mail) надійде лист з повними інструкціями до оплати і номерами телефонів операторів технічної підтримки. ВАЖЛИВО: вибирайте спосіб оплати карткою банку Visa/Master Card, тоді гроші будуть зараховані моментально і тут же прийде підтвердження на email у вигляді електронного квитка на автобус (e-ticket). В роздрукованому вигляді документ дає право на посадку разом з посвідченням особи. Замовити повністю квитки на автобуси в Буковель телефону можна, зате можна забронювати.

Автобус Київ - Буковель

На сайті часто з'являються у продажу сезонні регулярні автобусні рейси в Буковель з Києва та Львова. Вартість проїзду Київ-Буковель на автобусі - від 428 грн. Точніше дізнавайтеся на конкретну дату в системі.

Графік руху одного з таких рейсів (сб): Київ (18:00) - Львів (1:00) - Івано-Франківськ (3:30) - Яремче (4:45) - Поляниця (6:00) - Буковель (6 : 05) і в вас в розпорядженні цілий день катання на лижах чи сноуборді! Паруется автобус біля першого підйомника, тому якщо речей небагато, можна вирушати кататися, а другу половину дня присвятити поселенню.

Автобуси зі Львова по Україні

Міжміські автобуси по Україні мають велике значення для транспортної системи країни. З усіх великих міст є автобуси до Києва. Далі йде відносне поділ по регіонах України, де у кожній частині свої транспортні вузли. Якщо точніше: Західна (Львів), Південна (Одеса), Центральна (Дніпропетровськ) і Східна (Харків). Наприклад, автобуси до Львова є з більшості міст Заходу України. Замовити квитки можна на рейси Львів - Буковель, якщо вони є в системі. Замовлення квитків без посередників завжди дешевше.

Дешевий автобусний квиток також можна знайти на рейси: Львів-Буковель, Львів-Вижниця, Львів-Вінниця, Львів-Волочиськ, Львів-Городенка, Львів-Гусятин, Львів-Долина, Львів-Дрогобич, Львів-Дубно, Львів-Житомир.

Щоб заощадити при поїзді в Буковель - найкраще селитися в сусідніх селах, оскільки житло на самому курорті досить дороге. До послуг відпочиваючих маршрутне таксі до підйомниками. Принадність Буковеля в тому, що лижники і сноубордисти без снігу не залишаться - тут є снігові гармати. Скіпасс потрібно купувати заздалегідь або рано вранці - тоді можна значно заощадити. Багато хто купує їх заздалегідь, навіть влітку.

До речі, в літній час Буковель можна відвідати для того, щоб подихати свіжим гірським повітрям, по збирати ягоди і гриби а також тут є свій дитячий табір Артек Буковель.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!