Автобус Київ - Черкаси

Черкаси - одне з міст, куди комфортно їхати автобусом. Місто на березі Дніпра радо зустріне пасажирів! З Києва автобус до Черкас відправляється з Центрального автовокзалу на Московській площі, від  станції метро «Харківська», і автостанції Київ (з/д вокзал). Зазвичай ціна поїздки Київ - Черкаси починається від 198 грн., Але перевірити тариф на конкретну дату краще додатково, оскільки перевізники часто коригують свої тарифи. Квиток в касі коштує стільки ж, скільки і на сайті, а ціна регламентується перевізником. Позитивним момент -  здійснюючи покупку квитка Київ - Черкаси через Інтернет не потрібно їхати на автовокзал і витрачати кошти на проїзд. Ви завжди можете зателефонувати на автостанцію і дізнатися вартість проїзду Київ - Черкаси. Автобуси, які здійснюють рейс до Черкас із Києва, їздять часто.

Купляйте квитки по Україні на сайті: до Львова, Одесси, Коростишева та інших з пересадкою та без.

Цікаве в Черкассах

Поїздка до Черкас - один з варіантів бюджетної подорожі. Одна з найкрасивіших будівель Черкас - Будинок Щербини.

Буддизм і ушу в Україні з центром в Черкасах!

Храм Білий Лотос в Черкасах - найбільший в Європі буддійський храм. Насправді це храм військових мистецтв, а точніше Школи Кунг-Фу (у-шу) «Ша-Фут-Фань», що в перекладі означає клан п'яти білих бойових котів. Місце будови храму далеко не випадково, оскільки вважається, що тут раніше було священне місто Алтин-Чаркас і саме тут знаходився оповитий легендами храм Воїнів Світла, і називали його Храм  Висхідного Сонця. Кажуть, що саме тут козаки-характерники  проходили обряд посвячення у  Великі Знання. На сході їх називали "сидхи", Один такий воїн коштував цілої армії. Сьогодні храм вважається місцем сили здебільшого завдяки тому, що перебуає на місці розлому Земної кори, а значить, сама земля - ​​сильне енергетичне джерело! Храм можна відвідати не тільки заради бойових мистецтв. Тут можна насолодитися чайною церемонією!

Хоча для поїздки в храм Буддизму краще обрати літо, а взимку відвідати гірськолижний курорт. До речі,  тут можна замовити квиток на автобус Львів-Буковель.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!