Автобус до Нової Каховки

Нова Каховка - невелике, але дуже цікаве місто. Крім кам'яних вишиванок, що прикрашають фасади будинків старої забудови, тут дуже багато джерел, а в сусідньому селі Веселе на окрему увагу заслуговує Виноробне господарство Князя П.Н. Трубецького. Якщо ви справжній цінитель сухих натуральних вин, то вам на екскурсію та дегустацію.

Головний міжміський транспорт в Новій Каховці - автобуси, незважаючи на наявність з/д станції. Колись в місті проводили національний пісенний фестиваль, і з Києва до Нової Каховки ходили прямі поїзди, але сьогодні добиратися по напрямку Київ - Нова Каховка доведеться з пересадкою.

  • ціна квитка на автобус Херсон - Нова Каховка - від 44 грн.
  • вартість проїзду на автобусі Миколаїв - Нова Каховка - від 124 грн.
  • автобус з Генічеська до Нової Каховки коштує від 101 грн.
  • автобус Одеса - Нова Каховка - від 175 грн.
  • автобус Кривий Ріг - Нова Каховка - від 128 грн.
  • автобус Дніпропетровськ - Нова Каховка - від 203 грн.
  • автобус Скадовськ - Нова Каховка - від 76 грн.
  • автобус Чаплинка (Херсонська область) - Нова Каховка - від 39 грн.
  • автобус Маріуполь - Нова Каховка - від 332 грн.
  • автобус Вінниця - Нова Каховка - від 434 грн.

Як видно зі списку - доїхати з Нової Каховки на море - зовсім не проблема! До ваших послуг автобуси до Одеси, Херсон, Скадовськ та інші міста-курорти. А ось щоб доїхати до Очакова, а з нього на Кінбурська Косу, то доведеться зробити пересадку в Миколаєві.

Щоб дістатися з Харкова до Нової Каховки доведеться зробити пересадку в Дніпропетровську або Миколаєві. Купуйте квитки окремо, або вибирайте опцію "З пересадкою" під кнопкою "пошук".

Іноді квитки на автобуси можна купити онлайн, оскільки рейси не підключені до системи. Немає можливості купити квиток на прямий рейс до Нової Каховки з міст: Київ, Запоріжжя (їсте через Миколаїв або Кривий Ріг), Мелітополь, Бердянськ, Цюрупинськ, Берислав, Лазурне, Щасливцеве, Залізний порт, Кірілвовка (Запорізька область), Хорли, Асканія Нова, Каланчак. Для того, щоб замовити квитки в ці міста з Нової Каховки або навпаки, слід звернутися на в касу автовокзалу чи автостанції одного з міст повідомлення.

На сайті пасажир або просто покупець квитків для третьої особи може як замовити квиток на автобус, сплативши його банківською картою, або забронювати онлайн на невеликий термін. Що буде зручніше -решать клієнту, адже у багатьох випадках моментальна покупка - не найкращий варіант. На сайті представлені автобуси по Україні, а також багато міжнародних автобуси, в тому числі в Росію, Польщу, Молдову, Білорусь та інші країни Європи.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!