Автобус до Генічеська

Генічеськ став відігравати вагомішу роль на туристичній карті України, коли потік відпочиваючих в Криму знизився. Сьогодні відпускників весело зустрічають бази відпочинку на Арабатській стрілці. З Києва до Генічеська можна доїхати на поїзді або на автобусі, але вже з пересадкою.

З Києва ви можете замовити квитки на автобуси Київ - Дніпро, Київ - Кривий Ріг, а потім зробити пересадку на автобус до Генічеська. Але багато в чому краще вибирати не автобуси, а поїзди.

Ціни автобусних квитків в Генічеськ:

  • автобус Херсон - Генічеськ, ціна квитка - від 158 грн. В дорозі 4-5 годин.
  • автобус Кривий Ріг - Генічеськ, ціна квитка - від 270 грн.
  • автобус Дніпропетровськ - Генічеськ, ціна квитка - від 254 грн.
  • автобус Жовті Води - Генічеськ, ціна квитка - від 333 грн.

За деякими напрямками квитки на автобуси слід купувати на автовокзалах та автостанціях в квиткових касах, оскільки їх немає в наявності в мережі, наприклад в міста: Запоріжжя, Харків, Мелітополь, Миколаїв.

У Новоолексіївку, Чонгар, Щасливцеве, Стрілкове і інші регіональні населені пункти квитки слід купувати на автостанціях.

Щоб доїхати з найпопулярнішого напрямку, тобто в Херсон, автобус проходить через Нову Каховку (в Новій Каховці є міст через Дніпро), де можна зробити висадку і посадку на міжміський рейс, але дізнаватися про наявність квитків слід в касі автовокзалу, якщо квитки не доступні онлайн. Що цікаво - поворот в Асканія-Нову перебувати між Новою Каховкою і Генічеському.

В Генічеськ легко потрапити з Новоолексіївки на маршрутці. У саму ж Новоолексіївку можна купити квиток на поїзд чи автобус, причому квитки на автобус Київ - Новоолексіївка часто є в продажу на сайті.

Потяги в Генічеськ

Також ви можете купити з/д квитки в Генічеськ. Поїзд з Києва до Генічеська всього один - №282 (по непарним по 19.09). В дорозі - 15 з половиною годин. Також в Генічеськ є два потяги з Харкова - 260 (по парних по 20.09) і 730 (по парних по 20.09). Слід зазначити, що поїзди сезонні і регулярне пряме сполучення закінчується у вересні - разом з купальним сезоном. Найвигідніший сайт з придбання квитків на поїзд - сайт Укрзалізниці.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!