Автобус в Гомель

Гомель - місто на Південному Сході Білорусі, неподалік кордону з Росією та Україною. Не дивно, що саме через Гомель є багато автобусів Україна - Білорусь і Росія-Білорусь. Гомель дещо віддалений від Києва, Мінська, Москви та Санкт-Петербурга (СПБ), але дуже зручний для здійснення пересадки на шляху між цими великими містами. Різниця в часі - всього кілька годин.

З визначних пам'яток можна назвати: Гомельський палацово-парковий ансамбль, Палац Румянцевих — Паскевичів, каплиця-усипальниця, Мисливський будиночок і Зимовий сад, а також кілька цікавих церков: Петропавлівський собор (відновлений), Іллінська старообрядницька церква, Микільська церква.

На сайті є можливість замовити і забронювати квитки на автобуси в Гомель, в тому числі міжнародні.

Автобуси Україна - Гомель

Оскільки Україна знаходиться зовсім поруч з Гомелем, ціни на автобуси зовсім невисокі. Ціна квитка на автобус Київ - Гомель - від 231 грн. В дорозі-близько 5 годин. З Чернігова доїхати в Гомель можна ще швидше, правда квитки не завжди можна придбати онлайн. Їх вартість - від 74 грн. Частина рейсів просто не представлені в системі, а інші припускають пересадку, наприклад, автобуси з міст: Київ, Вінниця (слід пересісти в Києві чи Одесі), Львів, Суми, Херсон.

Також на сайті ви можете перевірити вартість і наявність квитків на автобуси за такими напрямками:

  • автобус Одеса - Гомель, ціна квитка - від 450 грн.
  • автобус Миколаїв - Гомель, ціна квитка - від 808 грн.
  • автобус Маріуполь - Гомель - від 595 грн.
  • автобус Трускавець - Гомель - від 760 грн.
  • автобус Дніпропетровськ (Дніпро) - Гомель - від 500 грн.
  • квиток на автобус Харків - Гомель - від 450 грн.
  • квиток на автобус Запоріжжя - Гомель - від 680 грн.

Враховуючи ціни на квитки, в багатьох випадках вигідніше доїхати до Києва на поїзді і сісти на автобус на Гомель за 231 або навіть за 250 грн. Яскравий приклад - рейс з Миколаєва, адже квиток на плацкарт коштує від 125 грн + 250 грн. на автобусі і поїздка буде коштувати в два рази дешевше.

Щоб дістатися в Коблево, Затоку або Іллічівськ, слід зробити пересадку в Одесі. Щоб дістатися в Гомель з міста Хмельницький, варто зробити пересадку в Рівному та Мінську.

Маршрут автобуса: Харків - Мінськ: Харків - Полтава - Київ - Чернігів - Гомель - Бобруйськ - Мінськ.

Купуйте квитки на автобуси Київ - Гомель, Одеса - Гомель, Чернігів - Гомель.

Часто купляють квитки Київ-Мінськ, Чернігів-Мінськ, Одесса-Мінськ, Харків-Мінськ.

Автобуси Росія - Гомель

Не менше автобусів в Гомель може запропонувати і Росія, тим більше, що багато пасажирів воліють автобуси в Росію через Гомель.

  • автобус Москва - Гомель, ціна проїзду - від 1501 руб.
  • рейс Брянськ - Гомель, ціна квитка - від 824 руб.
  • рейс Гомель - Почеп, ціна квитка - від 19 BYN.

Автобуси в Москву дають можливість будувати маршрут далі по Росії.

Автобуси в Європу з Білорусі

Щоб доїхати до Європи з Білорусі, краще всього купувати квитки на автобуси через Мінськ. Принаймні це стосується рейсів з Гомеля. Якщо пасажир хоче доїхати до: Риги, Вільнюса, Варшави, то спочатку варто купити квиток на автобус в Мінськ, а вже звідти продовжити подорож по заданому маршруту. Щоб доїхати в Пітер, є сенс зробити пересадку в Москві, а в Кишинів і навіть Болгарію можна доїхати через Одесу. А далі просто потрібно знайти рейс автобуса в Кишинів або Болгарію: приморські Вару, Бургас, або у столицю - в Софію.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!