Автобус Миколаїв - Варшава

Прямий автобус Миколаїв – має кілька рейсів, до того ж їх обслуговують різні перевізники і замовити квиток можна на кожен день тижня. Як правило маршрут пролягає через Одесу, а також Вінницю, а стартує в Херсоні. Ціна проїзду з Миколаєва до Варшави починається від 800 грн. Автобус щоденний. Час відправлення - 2:15 ночі, а прибуття в Варшаву на автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144 - 5:10 ранку.

Поки ви чекаєте рейс автобуса з Миколаєва, можна відвідати або музей мореплавства і флоту, або Миколаївський зоопарк, який вважається кращим в Україні.

Окремо варто зауважити, що час для переходу кордону складно спрогнозувати.

Завжди потрібно планувати достатній проміжок додаткового часу, якщо транспорт затримають на КПП Україна - Польща. Особливо варто бути уважним тим, хто запланував авіапереліт з одного з аеропортів Варшави або іншого міста Польщі. Маршрут: Херсон - Миколаїв - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Броди - Варшава. З пересадками, наприклад, в Києві, можна організувати рейс дешевше. Припустимо, замовляєте квиток на поїзд чи автобус Полтава - Київ, а потім на рейс Київ - Варшава. Маршрути міжнародних автобусів в Варшаву через Полтаву.

  • автобус Варшава - Харків (щодня): Варшава, Автовокзал "Zachodnia" - Люблін - Ковель - Сарни - Коростень - Київ - Полтава - Харків;
  • автобус Полтава - Щецин (кожен день): Полтава - Лубни - Київ - Житомир - Рівне - Луцьк - Володимир-Волинський - Хелм - Люблін - Варшава - Познань - Щецин;
  • Харків - Бидгощ з пересадкою в Києві: Харків - Полтава - Київ - Житомир - Рівне - Луцьк - Люблін - Варшава - Лодзь - Познань - Торунь - Бидгощ.

Автобус до Варшави зі Східної України - приємне доповнення до рейсів з інших частин України. Зручно, що можна доїхати без пересадок, так і запланувати необхідний маршрут з приємними зупинками в дорозі. Міжнародні маршрути до Польщі можна планувати по-різному, навіть з пересадкою в столиці, тобто спочатку замовити квиток на автобус Харків - Київ, а потім вже пересісти на рейс Київ - Варшава.

Цікавою альтернативою всього або частини маршруту може стати ж/д квиток на поїзд, але тут вже треба дивитися на ціну. Автобуси, зазвичай більш вигідні, якщо говорити про міжнародні маршрути. Але подорожувати по Україні дешевше поїздом, за умови покупки дешевих квитків в плацкартні вагони або електрички.

На сайті без проблем можна купити квитки в інші польські населені пункти, в тому числі на автобуси до Вроцлава і автобуси до Кракова. Пересадка у Львові також підходить як варіант, а звідти купити автобусний квиток вже зі Львова до Варшави. З Полтави у Львів можна доїхати і на автобусі та на поїзді, як з пересадками, так і без них. Для Полтави головний транспортний вузол - Київ. Але приємно, коли є прямі автобуси не тільки по Україні, але і за кордон.

Подорожувати Польщею ідеально на місцевих автобусах, які пропонує, наприклад лоукост Польскібас. Кому це цікаво, з Польщі можна купити дешеві авіаквитки по всій Європі. Список лоукостів Польщі є на сайті.

При бажанні можна ознайомиться з можливостями Миколаєва, як транспортного вузла. Власне, купити квиток на автобус до Миколаєва можна з багатьох міст як України, так і Європи. Переваги пересадки в Миколаєві - можливість відвідати відмінний музей мореплавства і флоту, а також кращий зоопарк України.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!