Корсунь-Шевченсківский

Якщо ви хочете втекти на день з галасливого міста і хочете чогось незвичайного, то вам слід звернути увагу на Корсунь-Шевченсківский, до якого можна доїхати не тільки на автомобілі, але і автобусом з автостанції Видубичі в Києві. В середньому поїздка обійдеться в 300 грн (10 євро), а враження залишить вкрай приємні!

Ідеально їхати в Корсунь-Шевченківський навесні, а якщо на машині - то влітку. Місцеві жителі кажуть, що бузок тут цвіте просто чудово! Якщо ви будете з дітьми - їм обов'язково сподобається річка Рось і можливість погуляти по камінню і поспостерігати за черепахами, нутріями, птахами, яких тут вдосталь. Та й що гріха таїти - дорослим це теж сподобається, особливо після кам'яних джунглів великих міст!

Пам'ятки Корсуня-Шевченківського

Корсунь-Шевченківський цікавий в першу чергу своїми пам'ятками:

 • Палац Лопухіних (садиба Станіслава Понятовського, а пізніше Лопухіних-Демидових);
 • Парк;
 • Історичний музей при вході в парк.
 • Музей історії битви під Корсунем. Розміщений в будівлі палацу. Багато цікавих предметів побуту. Особливо сподобається любителям мілітарі-теми.
 • Статуя Русича на острові посеред річки Рось.
 • Пороги річки Рось (за дамбою)
 • Дамба - пішохідний міст.


Слід зазначити, що парк в Корсунь-Шевченківському не зрівняється за розмірами ні з Софіївкою в Умані, ні з Олександрією в Білій Церкві і навіть до дендропарку в Асканії-Нова йому далеко. Це просто невелике і приємне місце. Швидше за все раніше парк був набагато ширший, але зараз частина його перетворилася в простий ліс. Покажчиків в парку немає і як такі маршрути не прокладені.

Все більш-менш "обжиті місця" знаходяться навколо футбольного поля. Проте по дорозі уздовж річки і трохи далі прогулятися варто, щоб подивитися на гігантські сосни і каштани, а також покуштувати води з джерела. Цікава локація за футбольним полем, називається "Великий каньйон".

Ви з легкістю знайдете і Шевченкове Дуб.

Бюджет поїздки в Корсунь-Шевченківський

Бюджет поїздки в Корсувнь-Шевченківський з Києва:

 • автобус Київ - Корсунь-Шевченківський (рейс Київ Видубичі - Новомиргород, відправлення - 8:05), ціна - 91,34 грн.
 • автобус Корсунь-Шевченківський - Київ (рейс Кривий Ріг - Київ, Видубичі, відправлення 18:25, прибуття 20:15), вартість - 93,29 грн.
 • вхід в музеї: Історичний музей - 15 грн, Музей історії битви під Корсунем - 15 грн (знаходиться в будівлі садиби)
 • обід в кафе Княжий двір на території парку - 40-55 грн. +
 • магніт - 15 грн.
 • вхід в парк безкоштовний.

Є прямі рейси з Кривого Рогу, Черкас та інших міст України. Квитки на автобуси купуйте на автостанції Видубичі, а назад - відразу по приїзду в Корсунь-Шевченківський! Купівля можлива на місці. Онлайн квитків ми не знайшли. З цього робимо висновок - продаж квитків на автобуси тільки через касу.

Вранці по середах в місті проходить базар. Можна купити курчат, каченят, кроликів, розсаду і квіти - за ними приїжджають в Корсунь жителі сусідніх сіл. Найпопулярніші тут - іриси;).

Всі локації в пішій доступності від автостанції. Радимо від ринку на розвилці брати правіше - тоді ви побачите статую Русич у всій красі з моста.

Їжа в кафе "Княжий Двір" на території парку смачна і недорога. Порції великі. Вегетаріанський обід обійдеться в 40-55 грн.

Єдине, уважно перевіряйте рахунок - це з тих закладів, де можуть зробити "помилку".

Нам в рахунок вписали зайві 17 грн. Проте виправили після зауваження і вибачилися. Важко сказати це у них в порядку речей або проста помилка. Але ми віримо в краще і сподіваємося, що це просто випадковість і окрема ситуація. Але в закладі смачно, порції істотні і ціни не дорогі - так що сміливо рекомендуємо.

У підсумку вся поїздка в Корсунь-Шевченківський з обідом обійшлася в 300 грн. з людини, що за нинішнім курсом - 10 євро!

Інші цікаві локації навколо Києва:

Подорожуйте Україною більше!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!