Місця сили Киэва. Хороші і погані місця Києва

Подорожі в місця сили стають все більш популярними як в Україні, так і у всьому світі. Наприклад, мало хто знає, що зазвичай огороджений Стоунхендж можна помацати в ніч літнього сонцестояння і цим користуюся сотні відвідувачів не лише з релігійних міркувань.

В Україні не менше місць сили, ніж Великобританії, а за даними НАСА, заміряли енергетичне випромінювання землі - навіть більше (де це дослідження – ніхто не знає, але багато українських езотериків на нього ссилається). Приємно, що киянам нікуди навіть їхати не потрібно. Щоб відвідати неймовірно потужні місця сили в Києві досить скористатися міським громадським транспортом!

Місця сили Києва поділяють на хороші і погані.

Ось короткий перелік хороших і поганих місць Києва!

Хороші місця Києва

Володимирська гірка - особлива зона Києва, яку відносять до Змієносця, символу зв'язку із всесвітом і Космосом. Чудотворну силу цього місця помітили вже давно - лікарі XIX радили своїм пацієнтам тут гуляти. Натрапити можна і на елегантну альтанки, з якої відкривається чудовий вид на Дніпро. Доїхати на Володимирську гірку можна на громадському транспорті. Щоб потрапити в парк з Хрещатика потрібно обійти Український дім з лівого боку або ж зайти з боку Софіївської площі і обійти Михайлівський Золотоверхий собор.

Києво-Печерська Лавра вважається найпотужнішою святинею серед православних християн. Іншим і не може бути центр російського православ'я. Вважається, що в Лаврі можна вилікуватися від багатьох хвороб або притягнути вдачу. До Лаври легко доїхати на метро. Найближча станція - "Арсенальна". Часто саме для відвідування Києво-Печерської Лаври їдуть до Києва.

Софіївський собор - головна історична святиня Києва. На Софіївській площі зараз відбувається більшість культурних подій столиці України.

Руїни Десятинної церкви. Знаходится на Андріївському узвозі, прямо навпроти Андріївської церкви. Вважається, що благодать в Києві (і Україні) буде тоді, коли Десятинна церква стоятиме, зведена з каменю.

Видубицький монастир зведено в тому місці, де ідол Перуна сплив на поверхню, коли його викинули в Дніпро при хрещенні Русі, а точніше киян. Принаймні так свідчить легенда. Зараз благодать можна відчути, просто перебуваючи поруч, в Ботанічному саду ім. Гришка чи на теріторії самого монастиря.

Фролівський монастир заслужив назву завдяки джерелу сили, яке зараз називають Святим. Після хімічного аналізу було виявлено благородний газ "радон" (менше, звичайно, ніж в знаменитому курорті Хмільник, Вінницька область), який благотворно впливає на здоров'я людей, в основному шкірних і серцево-судинних захворювань. Хоча деякі вважають, що вплив не завжди цілющий і може привести до нових захворювань.

Китаєво. У Китаєво можна потрапити з боку Голосіївського лісу або на маршрутному автобусі 470 від ст. м Арсенальна. Також маршрутка робить зупинку на метро Деміївська біля Київського Центрального автовокзалу. Дуже красиве та благодатне місце. Є печерна церква вхід до якої вільний, але лише до 17-00, не спізніться.

Погані місця Києва

Лиса гора (південний захід від Видубичів) - вважається місцем, де відьми і чаклуни проводять шабаші. За часів язичницької Київської Русі тут було одне з капищ, але за часів нападу хана Батия в пустелях-печерах було замуровано живцем багато місцевих жителів. Після цього печери використовувалися в якості підземної фортеці. Тут прямо у дворі відбувалися страти. Про місцину і зараз ходить багато легенд.

Головпоштамт - побудований на місці болота, яке називалося "Козячим". Вважається, що місця, де висушене болото носить негативну енергетику. На Головпоштамті справа доходила до полтергейсту, а 2-го серпня 1989 обвалу козирка будівлі, яке забрало життя 13 осіб. Кияни називають цей випадок «Чорний серпень» або «чорна середовище». Ще однією проблемою Майдану в цілому називають той факт, що тут колись був цвинтар. Саме тому "Труба", пішохідний перехід, також вважається місцем скупчення негативної енергетики. Центральна площа міста, ст. метро Майдан Незалежності (Майдан Незалежності).

Жовтневий палац - в будівлі був штаб НКВС. Людей тут катували і вбивали. Місце накладає негативний відбиток і сьогодні - в 2014 році під час протестних рухів тут були розстріляні силовими структурами протестувальники, яких надалі назвали "Небесної сотнею". Будівля проти - "Будинок Профспілок" згорів у тому ж 14 році під час "Революції Переваги" на Майдані. Ніхто не знає, скільки людей загинуло під час тої страшної пожежі, але багато хто вважає, що жертв більше двох сотень.

Бабин Яр і Телевежа - за різними даними в Бабиному Яру загублені життя від 150 до 250 тисяч чоловік. Телевежа же побудована на єврейському кладовищі. Доїхати можна на 27 тролейбусі, а також до станції метро Дорогожичі.

Зелений Театр має погану славу. Насправді назву "Зелений Театр" мають кілька об'єктів, розташованих поруч: майданчик для виступів, який постійно сгорає вщент. Захисні споруди Печерської фортеці XIX століття і катакомби XII століття. У місця є "Господар", з яким обов'язково потрібно привітатися, інакше може статися всяке ... Принаймні так запевняє місцева неформальна молодь. Раніше тут був цвинтар самогубців і незаконнонароджених немовлят, на місці якого побудували монастир, але і він ... згорів. Деякі містики Києва переконують, що на місцевість накладено "закляття вогню", через яке будувати щось в цьому місці не має сенсу. А з катакомб, буває, доносяться звуки середньовічної битви або крик "Ура!" Також кажуть, що тут є перехід між світами. Подейкують, що місцеві ліси використовували злочинці, щоб ховати тіла пограбованих і вбитих городян. Та й взагалі воно називалося "Кукушкіна Дача" - місце проживання асоціальних елементів. Загалом, тут повний набір привабливості для сатаністів, містиків і неформальної молоді, але слід зауважити, що Зелений Театр також використовують зовсім немістичні київські скелелази для тренувань.

Аскольдова Могила, яка знаходитися безпосередньо біля Зеленого Театру, була не тільки місцем смерті князя Аскольда. Поганої слави додає той факт, що на цьому місці існував елітний некрополь, який був знищений за часів радянської влади. Свого часу тут були поховані герої Крут. Зараз тут розкинувся парк, але гнітючий дух кладовища ще залишився. Дістатися найлегше на метро Арсенальна звідти йти по ліву сторону у напрямку до Парку Слави, але перед ним повернути ліворуч.

Московський міст - тут часто відбуваються ДТП. Кажуть, що люди частісінько бачать того, чого немає, а ще тут відбуваються дивні речі з часом. Очевидці діляться пережитим тільки з вузьким колом знайомих, боячись насмішок. На старих картах місце, де зараз починається міст, носило ім'я "Чорторий". Вважалося, що тут мешкає нечисть.

Бессарабський ринок побудований на Лютеранському кладовищі. Центр міста. Можна доїхати на метро Хрещатик, Театральна або площа Льва Толстого.

Воздвиженка (урочище Гончарі Кожум'яки) - район елітної забудови Києва і має поганий імідж. Нерухомість тут давно побудована і розкуплена, але люди вважають за краще жити в іншому місці, тому прекрасні будинки стоять порожні. Іноді Воздвиженці називають "Місто Мертвих" або "Спальник мільйонерів". Крім погано проведених комунікацій, тут поганий мікроклімат. Підвали затоплені водою, проростає грибок, обвалюються стіни і стелі. Красива елітарна нерухомість була побудована з дешевих матеріалів. До забудови місце пустувало і користувалося поганою славою - район кілька століть вважався одним з найбільш кримінальних. На думку деяких геофізиків, схил яру з боку Великої Житомирської вважається другим за негативної енергетики після Лисої Гори на Видубичах. Рятує позитивний вплив Андріївської Церкви. Потрапити на Воздвиженку можна з боку Андріївського узвозу або зайти з вулиці Верхній Вал.

Сходи на Великій Житомирській - має сильні енергетичні потоки і є однією з найстаріших в Києві. Доїхати можна до Софіївської Площі, на шляху до вулиці Андріївський Узвіз згорнути до Музею історії Києва. Сходи розташовані спочатку Пейзажній Алеї.

Байкове кладовище - кажуть що тут іноді можна побачити душі померлих.

Будинок купця Сулими на Лютеранській – тут бачили привид - фігуру в білому, а у минулому іноді чувся регіт. Також кажуть, що від будинку відвалюються камені, здатні покалічити перехожого. Зараз там офісні будівлі і привидів не бачать, хоча службовці зізнаються, що відчувають щось потойбічне. Дістатися сюди можна прямо з вулиці Хрещатик, якщо піднятися по Лютеранській. Треба сказати, що це одне з найстаріших будівель у місті.

Батьківщина-Мати побудована на Чорній горі, над якою "навіть птахи не літають". (Хоча це не так - літають). А ось те, що чуток навколо пам'ятника Батьківщина-Мати багато різних - правда. Під час спорудження люди говорили, що це творіння нечистого. Потрапити на Батьківщину матір можна пішки, якщо піти в сторону Києво-Печерської Лаври від метро Арсенальна.

Будинок Булгакова, Андріївський узвіз, 13 - подейкують, що там часто ляскають двері, скріплять мостини, а одного разу бачили фігуру з ріжками, що світилася. Рейсовий транспорт на Андріївський узвіз не ходить. Проте можна дістатися пішки з Софіївській або Контрактовій площі. Легше добиратися з Софіївській, де дійшовши до Михайлівського Золотоверхого Собору, потрібно звернути на Десятинний провулок, повз Міністерства зовнішньої політики України.

Подорож в місця сили Києва

Подорож в місця сили Києва легко організувати самостійно з різних регіонів України. Просто купити квитки по маршруту(квитки на автобус, авіаквиток або з/д квиток), запланувавши час, достатній для відвідування святині. До Києва спокійно можна їхати на кілька днів і провести час з користю і інтересом!

Доїхати до Києва з різних регіонів України можна на поїздах і автобусах. Потяги більш популярні, але якщо з/д квиток дістати не вдалося, можна купити квиток на автобус по Україні! Тим більше, що з більшості великих міст є прямі автобуси до Києва. В першу чергу найпопулярніші рейси Київ-Львів, Київ-Харків, Київ-Дніпропетровськ і Київ-Одеса. Подорожуйте!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!