Пошук авіаквитків по вім авіакомпаніям

Пошук дешевих авіаквитків по всім можливим авіакомпаніям для самостійних мандрівок світом можна здійснювати на сайтах, які називають агрегатори або консолідатори: skyscanner, aviasales, kayak, anywayanyday і інші.

Вони стали особливо актуальними після зменьшення кількості рейсів ВіззЕйр, коли та ж МАУ стала часто дешевше, ніж пропозиції від лоукост з України. Крім того, якщо ви плануєте довгий переліт - лоукост вас не врятують. Прямих перельотів майже немає, та й небезпечно купувати квитки бюджетних авіакомпаній, оскільки вони не пов'язані між собою і в разі затримки рейсу (про всяк випадок, вулкан задимів або хтось застрайкує) вам ніхто нічого не компенсує і витрачені гроші просто пропадуть. Краще купити авіаквитки з пересадкою від однієї звичайної авіакомпанії, тим більше що на тривалі перельоти можуть запропонувати невисокі тарифи.

Такі агрегатори або консолідатори здійснюють пошук за двома всесвітнім системам бронюванні Амадеус (Amadeus) і Галілео (Galileo), а в останні роки вони стали підключати пропозиції від різних агентств з продажу авіаквитків, які іноді дають можливість придбати авіаквитки дешевше, ніж на основних світових ресурсів ( оскільки завчасно викуповують всі акції місця в літаках) або беруть авіаквитки оптом.

На сайті ви можете протестувати, як виглядає пошук авіаквитків на авіакосолідатору, використовуючи спеціальну пошукову форму.

Яку систему пошуку авіаквитків вибрати

Якщо потрібно вибрати систему пошуку авіаквитків, тут все просто - де квитки дешевше, там і беріть! Під час подорожі ви будете мати справу з авіакомпанією, а не сайтом бронювання, тому не має значення, через яку систему викупили дешевий авіаквиток. У всіх однакові умови покупки, тому не має значення сайт бронювання.

Звичайно, чим компанія більше і відомішим, тем:

 1. дешевше авіаквитки;
 2. краще сервіс;
 3. відпрацьована система повернення коштів (якщо є така необхідність).

З іншого боку, будь-який сайт, який дозволяє забронювати авіаквиток, має мінуси. І тут не має значення - відомий він чи ні.

Мінуси пошукових систем по авіакомпаніям:

 • не включені лоукости (а якщо включені, то за значно завищені цінами - хоча з часом все змінбється. Протиотрута - порівнюйте тарифи з офіційним сайтом авіаперевізника);
 • не включені авіакомпанії, які не підключені до глобальних систем бронювання авіаквитків Амадеус (Amadeus) і Галілео (Galileo), наприклад, якийсь час так було з авіакомпанією Туркменські авіалінії.
 • у авіакомпаній бувають особливі пропозиції, ресурс на які вони не дають нікому і реалізують такі квитки на літаки тільки на власному сайті - окремою акцією.
 • буває важко оцінити умови тарифу, оскільки детальна інформація на деяких сайтах відсутня. Щоб дізнатися, яке багажне місце включено у вартість квитка - потрібно дзвонити в авіакомпанію або уважно читати її основий сайт.

Як шукати дешеві авіаквитки

Шукати дешеві авіаквитки слід за наступним алгоритмом:

 1. Вимкнути Cookies (cookies)!!! При пошуку авіаквитків це важливо.
 2. Перевіряєте, не літає по цьому напряму лоукост/lowcost (в деяких системах, наприклад, в авіасейлс - це видно). Якщо літає - зайдіть на сайт лоукост (!!!) і перевірте ціну там. Вона може бути нижче, ніж у агрегатора.
 3. Перевіряєте напрямок по агрегатору: одному (skyscanner), другого (aviasales), третій (tickets) - де дешевше, а вигода зазвичай гривень 20 не більш;) там і беріть.
 4. Перевірте вартість на сайті авіакомпанії і обов'язково зайдіть в розділ акцій (а також відразу підпишіться на розсилку).

Де авіаквиток дешевше продають - там і беріть!

Загалом, перевірений спосіб знайти дешевий авіаквиток - це пройти всі етапи, зазначені вище. Якщо пошуки незадовільні - потрібно шукати варіанти з пересадками. Вони не завжди такі прості і швидкі, як прямий літак, зате можна значно заощадити і більше подивитися.

Наочна інструкція як знайти дешеві авіаквитки, що показує різницю між пошуковими системами і авіакомпаніями.

Як шукати дешеві авіаквитки з пересадками

Не багатьом відомо, що авіаквитки дешевші з пересадками або як їх ще називають "стиковками". Стикувати між собою можна як квитки звичайних авіакомпаній, так і лоукостів (лоукостерів). Різниця в тому, що для звичайних авіакомпаній це можна зробити буквально за пару кліків через сайт агрегатор/консолідатор, а для більшості ультралоукостов потрібно вручну шукати два окремі рейси однієї або декількох авіакомпаній. Це більш складна задача і потрібно краще орієнтуватися в можливостях різних міст і аеропортів, але з практикою це буде все легше і легше.

Самостійні мандрівники, які віддають перевагу бюджетним поїздкам, знають весь перелік варіантів: на які рейси з їхнього міста можна купити дешеві авіаквитки. Раніше все було простіше, коли рейсів від авіакомпанії лоукост Wizzair Ukraine було більше. Зараз же рейсів стало набагато менше, але є непогані варіанти. Майже стабільно дешево можна злітати в Катовіце, Будапешт і Вільнюс. Отже, якщо знайти недорогий квиток з цих міст то в місце призначення можна злітати дешевше, ніж прямим рейсом звичайної авіакомпанії.

Крім того, до місця відправлення можна доїхати і наземним транспортом. В цьому плані незамінна Польща, де практично в кожному великому місті є свій аеропорт. Особливо цікаві Варшава, Краків і Катовіце, звідки по всій Європі можна літати за 20-30 євро. Доїхати до Польщі можна на автобусі, але з великим запасом часу - пасажирський транспорт можуть "шманати на кордоні", тобто детально оглядати, через що він може значно спізнитися. Тому краще переночувати в Польщі, а летіти на наступний день - так ви точно не втратите гроші.

Приклад вигоди: Барселона!

Авіаквитки в Барселону - від 250 євро в обидва боки.

Прямий рейс з Києва до Барселони з лоукостом vueling.com обійдеться в 100 євро в середньому. Є авіаквитки дешевше, але є і дорожче - потрібно дивитися і краще заздалегідь. Дешевше ніж за 79 євро рейсів в одну сторону без багажу я не бачила.

До Кракова ж можна купити квиток і за 49,99 євро c vueling.com, а від ryanair.com можна і за 20 євро пропозиції знайти. Квиток на автобус Київ-Краків - від 25 євро. (Перевірте, скільки коштують квитки на автобуси на вашу дату). Ось і вартість в два рази менше.

Це здається незручним, але самостійний бюджетний мандрівник бачить в цьому тільки плюси. Якби мені терміново потрібно було б в Барселону, то я б шукала наступним чином:

 1. Знайшла б найдешевший авіаквиток Краків-Барселона - за 20-30 євро.
 2. Купила б квиток на поїзд (плацкарт) Київ-Львів (від 5 євро).
 3. Замовила б квиток на автобус Львів-Краків з великим запасом часу (день або два) - від 18 євро.

Назад б летіла через Будапешт, якщо були б дешеві квитки (там приголомшливі термальні джерела) або Вільнюс - дуже душевний містечко. А може, через Мілан - я там ще не була і звідти є дешеві лоукост в Кошице (словацький містечко, від якого до Ужгорода - кілька годин на автобусі за 7 євро ...

Тобто, я б за менші гроші і одну візу подивилася б махом цілу плеяду європейських міст, але вся штука в тому, що в Барселоні я вже була (квитки на літак мені коштували 1005 грн. В обидва боки) і з Барселони я літала на Ібіцу і в Париж :). Краще я полечу куди-небудь, де ще не бувала...

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!