Авіаквиток Москва - Варшава

На сьогоднішній момент прямого авіасполучення між Варшавою і Москвою як і в цілому між Польщею і Росією немає. Щоб купити авіаквиток до Польщі або в зворотньому напрямку - в Росію, пасажирам доведеться зробити пересадку в Мінську або Ризі. Замовити квитки до Варшави, як і авіаквитки в Москву, ви можете на сайті. Знайти авіаквитки разом або окремо ви зможете тут на рейси звичайних авіакомпаній та лоукости Польщі.

Ціна авіаквитка Москва - Варшава

Найпростіше знайти авіаквитки у напрямку Москва - Варшава на рейси з пересадками від авіакомпаній:

  • Belavia (Баларом);
  • AirBaltic (Латвія).

Найдешевший квиток на літак Москва - Варшава може запропонувати білоруська авіакомпанія Belavia - від 59 євро з пересадкою в Мінську. Причому у вартість перельоту входить 20 кг багажу. Важливо, що вильоти з авіакомпанією Бєлавіа можуть здійснюватися з аеропорту "Жуковський".

Також можна долетіти через Ригу з авіакомпанією AirBaltic, але в цьому випадку ціна на авіаквиток Москва - Рига - Варшава без багажу буде від 88 євро.

Автобуси Москва - Варшава

Альтернативою авіаквитків Москва - Варшава є автобуси. Вони підійдуть тим, хто:

  1. не може купити дешеві авіаквитки з Москви до Варшави,
  2. або банально боїться літати на літаку.

Доїхати на автобусі до Варшави можна з пересадкою в Києві або Мінську. Перевірити рейси автобусів в Москву ви також можете на сайті.

Як варіант подорожі з Москви до Варшави, ви можете комбінувати авіаквитки та квитки на автобуси, що особливо актуально якщо дешевих авіаквитків з Москви немає в наявності:

  • квиток на автобус Москва - Київ;
  • авіаквиток Київ - Варшава.

Другий варіант, поїздка через Мінськ:

  • авіаквиток Москва - Мінськ;
  • квиток на автобус Мінськ - Варшава.

Це особливо актуально тим пасажирам, у кого є справи в Києві або Мінську.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!