Автобус в Литву

Литва - це країна, яку відносять до Прибалтикі точно так само як Латвію та Естонію, хоча саме з Естонією спільного кордону у Литви немає. Автобуси - найпопулярніший вид пасажирського транспорту в країні та за кордон.

Литва входить до складу Європейського союзу і зовсім нещодавно змінила валюту на євро. Спільні кордони країна має з Естонією, Латвією, Білорусією і Калінінградською областю Російської Федерації. В Калінінград навіть є окремі залізничні колії з Росії, огороджені парканом і зі своїм кіоском duty-free. Поспостерігати за рухом поїздів дуже зручно з залізничного мосту над коліями.

На сайті можна замовити квитки в такі литовські населені пункти: Вільнюс, Шяуляй, Каунас, Клайпеда, Друскінінкай, Паланга, Вісагінас, Тракай. Якщо з Вильнюсом все зрозуміло - не лише столиця, але й важливий європейський авіавузол, особливо для бюджетних перельотів, то слід зазначити коротко і інші міста. Каунас і Маріямполе - досить великі міста й важливі транспортні шляхи в Європу. Через Шяуляй проходять рейси з Латвії. Клайпеда - найбільше портове місто Литви на Балтійському морі. Паланга і Тракай - найцікавіші курортні міста в Литві.

Автобуси Україна - Литва

Автобуси Україна - Литва також є в продажі на сайті, хоча спільного кордону у країн немає. Автобус Київ - Вільнюс є по суботах. Квиток коштує 1329 грн. А в дорозі пасажири пробудуть дванадцять годин.

Можна придбати квиток Київ-Каунас.

Слід зауважити, що спланувати поїздку з України в Литву на автобусі можна через Білорусь. Досить зробити пересадку в Мінську, прямий рейс до Вільнюса з якого обійдеться всього в тринадцять з половиною євро. У той час як автобус у Мінськ із столиці України - від 400 грн. Тобто третина вартості проїзду можна заощадити завдяки пересадці в Білорусі.

Квиток на автобус в Литву

На сайті ви можете купити квитки на автобуси в Литву. Також є варіант забронювати проїзд на деякий час, якщо купувати квитки на автобуси ви не готові миттєво. Бронювання квитків на сайті безкоштовне, але короткочасне - близько доби середня тривалість броні і встановлюється вона перевізниками.

Автобус в Вільнюс

Автобус до Вільнюса - один з найбільш запитуваних квитків в Литву. Але інакше і бути не може, оскільки Вільнюс є столицею Литви. Квитки на автобуси в Вільнюс можна замовити з багатьох міст Східної Європи.

Ціни автобусних квитків в Вільнюс з сусідніх країн:

  • автобус Варшава - Вільнюс - від 15,38 євро;
  • автобус Мінськ - Вільнюс - від 13,65 євро;
  • автобус Калінінград - Вільнюс - від 12,18 євро;
  • автобус Рига - Вільнюс - від 13,44 євро.

Також варто відзначити, що цими чотирма рейсами транспортне сполучення не обмежується. Ціна більшості напрямків досить низька. Погодьтеся, приємно, коли в столицю сусідньої країни можна доїхати за вартістю однієї страви в Барселоні, прикладом.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!