Автобус в Ригу

Рига - столиця Латвії і чарівне приморське місто в Прибалтиці. Автобуси в Ригу не менш популярні, ніж літаки латвійської авіакомпанії AirBaltic, що особливо виділяється на регіональному рівні. Зрештою автобуси не вимагають спеціальної інфраструктури, крім доріг. Навіть квитки можна знайти і замовити по Інтернету навіть на міжнародні рейси з України, Росії, Прибалтики (Литви та Естонії) та інших країн Європи.

У Ризі обов'язково слід покататися на ретро-трамваї по місту і також влаштувати собі огляд міста з каналів, по яких курсують човни. Звичайно ж обов'язково варто прогулятися по Старому місту!

Доїхати до Риги на автобусі

Найдешевший спосіб доїхати до Риги на автобусі з Києва - зробити пересадку в Мінську:

 • автобус Київ - Мінськ - від 400 грн. і 12 з половиною годин в дорозі;
 • автобус Мінськ - Рига - від 15,6 євро (близько 480 грн.) і в дорозі - близько 10 годин;

Всього виходить близько 900 грн. і на 2-3 години швидше, ніж прямий рейс, якщо не рахувати час очікування пересадки.

І це в противагу 55 євро і 25 годин прямого автобуса в Ригу з Києва.

Прибуття автобусів в Ригу відбувається на автовокзал по вулиці Прпгпс,1. А ось прибуття автобуса з Риги залежить від пункту призначення. Всі автовокзали, автостанції та зупинки автобусів вказані в системі для кожного конкретного рейсу.

Вартість квитка на автобус в Ригу

Вартість квитка на автобус в Ригу визначається багатьма факторами. І навіть напрям не має такої суттєвої ролі, як здавалося б, оскільки тарифна політика перевізників дуже різна. Та й популярний час коштує окремих грошей, так що сказати точно вартість можна тільки після того, як знайдено конкретний рейс. Ціни, вказані в статті не статичні і вимагають уточнення на конкретну дату і рейс, оскільки перевізники можуть змінити свої тарифи.

У статті про квитки на автобуси в Ригу вказана максимально низька вартість у тому числі для того, щоб покупці бачили, вигідну вони здійснюють покупку чи ні. Іноді трапляється, що пасажири купують квитки навіть дешевше вказаної вартості. Перевіряйте ціни в системі.

Автобуси в Ригу з України

Автобуси в Ригу є як з Києва, так і з Одеси і Дніпропетровська, наприклад. І навіть з Трускавця!

Ціни квитків на популярні автобуси з України в Ригу:

 1. автобус Київ - Рига, вартість проїзду - від 1756 грн.
 2. автобус Харків - Рига, вартість проїзду - від 2088 грн.
 3. автобус Дніпропетровськ - Рига, вартість проїзду - від 2088 грн.
 4. автобус Одеса - Рига, вартість проїзду - від 2088 грн.
 5. автобус Львів - Рига, вартість проїзду - від 1491 грн.
 6. автобус Чернівці - Рига, вартість проїзду - від 2119 грн.

Щоб заощадити, можна поїхати в Ригу з пересадкою в Білорусі чи Польщі. Скажімо, з Києва до Мінська можна доїхати за 400 грн. на прямому автобусі. а з Мінська в Ригу є рейси і за 15 євро! Придбати такі квитки на автобуси можна на сайті. Іншими словами, доїхати до Риги на автобусі з України можна за 900 грн, якщо зробити пересадку в Мінську.

Автобуси в Ригу з Росії

З Росії є кілька популярних рейсів автобусів в Ригу. Слід зазначити, що сайт зручний своєю мультивалютністю, так що ви можете вибрати валюту покупки автобусних квитків - в рублях, євро, гривні та інших.

Автобуси з Росії і Ригу з цінами в російських рублях:

 • автобус Москва - Рига - від 3621 руб. Автобус з Москви до Риги їде близько 15-16 годин в залежності від рейсу;
 • автобус Санкт-Петербург (Пітер, СПБ) - Рига - від 2532 рублів і близько 10-11 годин у дорозі. Автобусів з Пітера також є кілька, як і перевізників;
 • Калінінград - Рига - від 1888 руб. з пересадкою у Вільнюсі;
 • автобус Псков - Рига - від 1783 руб.;
 • автобус Смоленськ - Рига - від 3250 руб.

З пересадкою можна знайти квитки на автобуси з міст: Великий Новгород, Самара, Воронеж, Саратов, Печори і інші російські населені пункти. І це не дивно, оскільки Росія сама по собі дуже централізована країна і Москва грає роль головного транспортного вузла. Так що у багатьох випадках потрібно купити квиток на автобус в Москву, а вже з неї планувати подальший маршрут. Як і у випадку з Ригою, альтернативою Москві може бути Санкт-Петербург.

Автобуси в Ригу з Балтії (Литви та Естонії)

Якщо Ви подорожуєте по Прибалтиці, то автобуси будуть вашим основним видом транспорту. У будь-якому автовокзалі або довідковому бюро автостанції ви зможете отримати інформацію про рейси до столиці Литви та Естонії - Вільнюс і Таллінн.

Автобуси в Литву найкраще представлені рейсами в Вільнюс. Ціна квитка на автобус Вільнюс - Рига від 7,35 євро, а в дорозі близько 4-х годин в залежності від конкретного рейсу перевізника.

Вартість квитків на автобуси на інші рейси з міст Литви на Ригу:

 • Клайпеда - від 16,70 євро;
 • Каунас - від 18,48 євро;
 • Паневежис - від 8,40 євро;
 • Шяуляй - від 10,50 євро.

А ось з курорту Паланга можна доїхати з пересадкою у Вільнюсі або іншому зручному литовському місті, в тому ж Каунасі.

Якщо говорити про автобуси в Естонію, то тут найцікавіший рейс Таллінн - Рига. Квиток коштує від 10,50 євро, а в дорозі близько чотирьох з половиною годин.

Автобуси в Ригу з Польщі

З Польщі в Латвію, а точніше Ригу є рейси по території Литви. Крім Варшави цікаві рейси з Гданська, Білостока, Кракова, Познані та інших польських міст. Якщо Вас цікавить інший напрямок - задайте потрібні параметри у відповідних графах пошукової форми і якщо продаж цих квитків здійснюється - система видасть результат.

Онлайн можна замовити квитки на наступні рейси:

 • рейс Варшава - Рига, ціна - від 25 євро.
 • рейс Гданськ - Рига, вартість - від 50 євро.
 • рейс Білосток - Рига, коштуватиме - від 24 євро.
 • рейс Краків - Рига - від 40 євро.

Купуйте квитки в Ригу, а тому числі Варшава - Рига та інші на сайті.

Автобуси в Ригу з Білорусі

З Білорусі в Латвію можна доїхати на автобусі безпосередньо або з пересадками з таких міст, як Мінськ, Вітебськ, Полоцьк, Гродно, Могильов, Брест, Ліда. Квиток з Мінська в Ригу буде коштувати близько 15 євро, а часу поїздка займе близько 10-ти годин. Хоча все залежить від конкретного автобуса. Автобуси з Вітебська коштують від 21 євро і входять в рейс Гомель - Рига. Маршрут Полоцьк - Рига передбачає купівлю квитків за 15,75 євро. Вартість квитків з інших міст Білорусі дізнайтеся безпосередньо на сайті.

Автобуси в Ригу з Європи

З Європи на сайті також можна знайти багато квитки в Ригу. Як правило всі автобуси, крім рейсів у Росію, Естонію, Фінляндію, проходять через Польщу і Литву. Так що на будь-який напрямок, будь то Софія, Варна, Прага або Париж можна запланувати пересадку у Варшаві чи Вільнюсі, в тому числі і на літак.

 • автобус Прага - Рига - від 44 євро;
 • Відень - Рига - від 47 євро;
 • Гельсінкі - Рига - від 50 євро;
 • Париж - Рига - від 153 євро.

Автобуси з Німеччини:

 • автобус Берлін - Рига - від 44 євро;
 • прямий рейс Гамбург - Рига - 132 євро (але з пересадкою в Берліні доїхати можна в два рази дешевше);
 • рейс Мюнхен - Рига - від 101 євро.

Автобуси з Латвії

І звичайно, якщо ви вирішили подивитися ТОП-10 пам'яток, то без внутрішніх автобусів з Латвії в міста Даугавпілс, Юрмала, Цесис, Лієпая, Вентспілс, Сигулда, Резекне Вам також не обійтися. А подивитися є на що! Не тільки в приморських Юрмалі, Лієпаї і Вентспілсі, але і в історичних з власними замками Цесисе і Даугавпілсі. Квитки на автобуси з Латвії можна придбати як онлайн, так і на сайті.

Автобус в Лієпая з Риги, ціна квитка - від 8,55 євро. На сайті ви можете і не знайти квитки по Латвії і тоді саме час звернутися на сайт автовокзалу Риги - autoosta.lv. В принципі, замовити квитки можна і на місці - просто звернувшись в касу автовокзалу!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!