Автобус в Латвію

Латвія - одна з країн Прибалтики, куди входить також Литва і Естонія. На сайті можна знайти квитки на автобуси в такі латвійські міста, як: Рига, Даугавпілс, Юрмала, Цесис, Лієпая, Вентспілс, Сигулда, Резекне та інші. Перевірити ціни можна в системі бронювання автобусних квитків на сайті, що досить зручно.

Визначні пам'ятки Латвії (ТОП-10):

  • Рига і її Старе місто (Вецрига);
  • Рундальський палац і музей на півдні країни;
  • Юрмала - курортне місто;
  • Гауйский національний парк - найбільший в Латвії;
  • Кулдига - містечко, яке зберегло середньовічну чарівність;
  • Турайдський музей-заповідник - замок і парк;
  • Цесис - найстаріше місто Латвії зі своїм замком;
  • Лієпая - місто, де народжується вітер;
  • Даугавпілс - головна визначна пам'ятка - власний замок;
  • Вентспілс - приморське місто, де можна чудово відпочити як на пляжах, так і в парках розваг.

Автобуси в Латвію з Москви і СПБ

З Москви до Риги (столиці Латвії) автобуси їдуть близько 15-16 годин. Різні рейси автобусів до Москви пропонують різний графік. Ціна квитка на автобус Москва - Рига - від 3621 рублів.

З Санкт-Перербурга, який ще величають як Пітер, спб або Північна Столиця Росії також є прямі автобуси, причому доїхати з Пітера в Ригу можна швидше ніж з Москви, а саме за 10 годин. Ціна квитка на автобус в Санкт-Петербург в цьому випадку від 2532-х російських рублів.

Автобус Київ - Латвія

З Києва є прямий автобус до Латвії: автобус Київ - Рига, вартість проїзду - від 1756 грн. Через Мінськ маршрут Київ - Латвія буде в два рази дешевше. Придбати квитки на автобуси в Латвію з України, в тому числі з Києва, Харкова, Львова, Дніпропетровська, Одеси і навіть Чернівців та Трускавця можна онлайн.

Автобус в Ригу

Рига - столиця Латвії, як правило автобуси шукають саме в це місто. У Риги є чудове повітряне і наземне сполучення із сусідніми країнами, включаючи Росію, Білорусь, Україну і Прибалтику (Литву й Естонію).

Дуже вигідно їхати на автобусі до Риги з України з пересадкою в Мінську. Квиток на автобус Київ - Мінськ обійдеться від 400 грн, а з Мінська доїхати до Риги можна за 15,6 євро або 480 грн., що в два рази дешевше прямого автобуса  і на дві години швидше, якщо брати чисто час поїздки без очікування пересадки.

У продажі є квитки Львів-Рига.

Автобуси з Риги по Латвії

Рига також відіграє велике значення для внутришньолатвійського транспортного сполучення. Як правило, пасажири міжнародних рейсів приїжджають в Ригу, а потім пересідають на автобуси з Латвії. Яскравий приклад квитки на автобуси в Лієпаю можна купити в основному з пересадкою в Ризі, за винятком рідкісних рейсів з Клайпеди і Маріямполе.

Автобуси з Європи в Ригу

Купуйте квитки на автобуси на сайті в Ригу з Європи, в тому числі з Польщі (Варшави), такі як Варшава - Рига та інші. Шукайте рейси в Таллінн, Прагу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!