Автобус в Таллінн

Таллінн (або Таллін) - це столиця Естонії. Місто розташоване на узбережжі Балтійського моря, що дозволяє почати з нього не тільки автобусну подорож, але і поромну переправу. Автобуси в Таллінн є, як з Прибалтики, Росії та Білорусі, так і з інших країн Європи: тієї ж Польщі, Чехії та Німеччини. Ціна квитка на автобус до Таллінна залежить від напрямку, рейсу і перевізника.

Чи далеко до Таллінна? Ось наскільки далеко і наскільки затребуваний маршрут, такі і тарифи!

Прибувши до Таллінна обов'язково досліджуйте найдавнішу його частину - "Старе Місто", пройдіться по мощених вуличках, помилуйтеся на вежу "Товста Маргарітта". Обов'язково відвідайте замок Тоомпеа. Замок дуже добре зберігся, незважаючи на суворий північний клімат. Раніше це була датська фортеця, власне від цього словосполучення і пішла назва Таллінн. сьогодні тут засідає естонський парламент. Ще однією цікавою пам'яткою можна назвати Катерининський палац у парку Кадріорг. Якщо ви цікавитеся естонської культурою, то не зайвим буде відвідування Лісового кладовища (ест. Metsakalmistu - Метсакальмісту), де поховані найвизначніші діячі країни.

Звичайно ж, найцікавіші в плані бюджету країни по-сусідству. Хоча і тут тарифи бувають дуже різні! Припустимо, з Санкт-Петербурга квиток коштує близько 10 євро (мінімальна ціна), а з Москви - близько 55 євро. З Мінська можна доїхати до Таллінна за 32 євро.

Дуже недорого можна доїхати з Латвії, а ось з Литвою спільного кордону немає. Зате є пропозиції по транспортному сполученню. Квитки на автобуси в Вільнюс зовсім недорогі. Є навіть прямі автобуси в Клайпеду:

 • автобус Вільнюс - Таллінн - 10,50 євро;
 • рейс Клайпеда - Таллінн - від 21 євро.

На сайті також можна купити або забронювати квитки на автобуси в Таллінн з різних міст Європи, причому як Східної і Центральної, в особі Польщі, Чехії та Німеччини, так і Північної - Фінляндії, з якої можна відвідати Швецію (купити квиток з пересадкою в Стокгольм) і Норвегію! Як правило автобуси в Європу проїжджають литовські міста Шяуляй і Каунас. Ось деякі з таких рейсів (окрім напряму в Гельсінки, там автобус їде на північ через Росію:

 • автобус Варшава - Таллінн, ціна квитка - від 27,4 євро;
 • автобус Гельсінки - Таллінн, вартість квитка - від 26,25 євро;
 • автобус Прага - Таллінн, тариф квитка - від 49,35 євро;
 • автобус Берлін - Таллінн, ціна поїздки - від 49 євро.

Автобуси в Таллінн з України

З України в Таллінн можна доїхати на автобусі з Києва. Ціна квитка на автобус Київ - Таллінн - від 1425 грн. В дорозі - близько 23 годин. Але все це залежить безпосередньо від конкретного рейсу. Вартість також залежить від того, який тариф вказав перевізник та від інших важливих чинників.

 1. Також двічі на тиждень курсує прямий рейс з Одеси. До речі, рейс робить зупинку в столиці України. Важливо розуміти, що квитки на нього швидко розкуповують. Якщо вам квиток Одеса - Таллінн не дісталося, то робіть пересадку в Києві, Мінську або Ризі.
 2. З Харкова або Вінницю в Таллінн зручно їхати з пересадкою в Києві, а в разі необхідності - в Білорусі.
 3. Зі Львова та Трускавця є прямий автобус в Таллінн, який їде через Ригу. Квиток на автобус Львів - Таллінн коштує від 1700 грн.

Автобуси в Таллінн з Росії

Найдешевший рейс, який з'єднує Естонію і Росію - автобус з Санкт-Петербурга до Талліна. В євро ціна квитка на автобус Санкт-Петербург - Таллінн стартує від десяти з половиною, що дуже недорого для міжнародного автобуса!

Автобуси в Таллінн з Росії:

 • автобус Москва - Таллінн - від 3621 руб;
 • Калінінград - Таллінн - від 2484 руб. (З пересадкою в Вільнюсі);
 • Кингисепп - Таллінн - від 1605 руб.

З пересадкою можна знайти рейси зі Смоленська і Великого Новгорода.

Дешеві автобуси в Таллінн

Дешеві квитки в Таллінн можна купити з сусідніх країн. Наприклад, квиток на автобус Рига - Таллінн буде коштувати від 5,25 євро, що дуже дешево для чотиригодинної подорожі по Європі. По суті, це ціна чашки капучіно з пирогом в маленькому кафе Талліна. Також приємно, що за один день можна побачити цілих дві гарних столиці Прибалтики!

Автобус Санкт-Петербург - Таллінн коштує від 10,50 євро, що дуже недорого для міжнародного автобуса. Розташований Санкт-Петербург (по іншому Пітер або СПБ) зовсім недалеко. Хоча слід сказати, що з інших міст Росії, ціна квитка може так не радувати.

Дуже дешеві квитки на автобуси в Таллінн з естонських міст: Тарту, Нарва, Пярну:

 • автобус Тарту - Таллінн, ціна квитка - від 3,15 євро;
 • рейс Нарва - Таллінн, ціна квитка - від 4,2 євро;
 • маршрут Пярну - Таллінн, ціна квитка - від 4,2 євро.

Такі недорогі тарифи на міжміські автобуси по Естонії не дивують, оскільки країна досить невелика. На місцевому транспорті також можна доїхати до північного естонського міста Хаапсалу (на узбережжі Балтійського моря).

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!