Автобус Санкт-Петербург - Таллінн

Автобус Санкт-Петербург - Таллінн - один з найвигідніших способів потрапити з Росії до країн ЄС. Ціна квитка Санкт-Петербург - Таллінн - від 1059 російських рублів. Продаж здійснюється онлайн на сайті. Пасажиру потрібно просто вказати параметри пошуку, потім вибрати конкретний рейс.

Причому Еколайнс Естонія - не найбільш бюджетний автобусний перевізник в цьому сенсі. Тривалість подорожі від 6:25 до 7:15 годин в залежності від конкретного рейсу.

Маршрут міжнародного автобуса з Росії в Естонію сполученням Санкт-Петербург - Таллінн проїжджає через міста:

  • Кінгіссепп,
  • Нарва,
  • Сілламяе,
  • Йихві,
  • Раквере.

У цих містах автобус робить зупинки на вимогу пасажирів. Бувають також і інші рейси з обов'язковими зупинками.

Автовокзали:

  1. Відправлення з Пітера відбувається з Балтійського і Вітебського автовокзалів.
  2. Прибуття до Таллінна - на автовокзал по Lastekodu tn. 46. ​​Хоча все залежить від рейсу, звичайно.

Також є можливість дістатися до Таллінна з Санкт-Петербурга на поромі і поїзді. Замовити квиток в цьому випадку потрібно на вокзалі. проте автобус - найдешевший вид пасажирського транспорту з вище перерахованих. Проте любителі морських пригод можуть вибрати круїз Санкт-Петербург - Гельсінки - Таллінн.

Замовити квиток на автобус в Санкт-Петербург або ж в інший бік - автобус до Таллінна можна на сайті. Для пасажирів і просто покупців квитків доступна також функція короткочасного бронювання автобусних квитків. Важливо зауважити, що в системі доступні і інші квитки на автобуси в Росію і Естонію.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!